Přeposlat Motorola RAZR V3 - legenda stále žije

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Motorola RAZR V3 - legenda stále žije

10.03.2006 | Petr Liška | Aktuality, recenze | Komentářů: 0 |

Motorola je velmi zajímavý telefon a to z řady dnes hodně oblíbených telefonů: tzv. „Véček“ Telefon je průměrně funkčně vybaven a jeho cena v dnešní době je poměrně slušná. Telefon se vyznačuje jeho velmi tenkou konstrukcí...

Motorola je velmi zajímavý telefon a to z řady dnes hodně oblíbených telefonů: tzv. „Véček“

Telefon je průměrně funkčně vybaven a jeho cena v dnešní době je poměrně slušná.

Telefon se vyznačuje jeho velmi tenkou konstrukcí,ale o tom se ještě zmíním o pár řádků níže.

Konstrukce telefonu:

Jak už jsem zmiňoval, telefon je konstruován do tvaru véčka,přičemž velmi neobvykle,protože jeho horní část je o malinko kratší než část spodní,na které je jakýsi „výstupek“ ve kterém je zabudovaný mikrofon a tím obě časti spojuje do obdélníkového tvaru. Boční tlačítka telefonu jsou umístěna v horní části-vedle displaye,což není zrovna ideální. Tloušťka telefonu je velmi malá a to pouhých 14mm, přičemž jeho celková konstrukce je dosti pevná a vzhledově velmi hezká.

Display:

Jak jistě čekáte telefon má dva barevné display a samozřejmě barevné.Vnitřní display je aktivní, má rozměry 35x44mm s rozlišením 176x220 bodů,zobrazením 262 tis. barev a to je úctyhodné. Vnější display je pouze pasivní s rozlišením 80x96 bodů a to není nijak moc dobré.

Multimédia:

Telefon má vestavěný fotoaparát s rozlišením 640x480 bodů,to je asi takový dnešní průměr,ale zároveň nedostatkem je,že telefon neumí nahrávat krátké videosekvence. Velkým plusem telefonu je kvalitní reproduktor,kterým jdou přehrávat zvuky i ve formátu mp3. Pro někoho malým a pro někoho velkým mínusem telefonu je asi to,že nemá vestavěné rádio,ale to u „véček“ není až zas tak obvyklé.

Vyzvánění a paměť:

V první řadě asi musím začít tím,že telefon má velké mínus, protože není vybaven slotem na paměťové karty a má vnitřní paměť jen 5,6 MB a to je velká škoda.

Jako vyzvánění lze použít buď 24 hlasé polyfonní vyzvánění,ale také Vámi nahrané mp3,ale nejlépe nahrané jen „kousky“ z mp3,kvůli zmiňované malé paměti.

Další funkce telefonu:

Velkou funkcí telefonu pro datové přenosy je technologie Bloetooth,pomocí které můžete telefon bez problémů připojit k počítači. Ale také lze k telefonu dokoupit datový kabel,kterým rovněž můžete telefon připojit k počítači. Telefon bohužel nemá vestavěný infraport,ale nicméně v dnešní době,není až zas tak zapotřebí,pokud máte bluetooth.

Plusy:

  • Rychlost telefonu
  • Velmi malá tloušťka
  • Mp3 jako vyzvánění
  • Kvalitní vnitřní display

Mínusy:

  • Malá paměť
  • Postraní tlačítka
  • Horší vnější display

Závěr:

Telefon je určen pro všechny generace a svým vzhledem je velmi atraktivní.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 3

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Motorola RAZR V3 - legenda stále žije


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.