Přeposlat Siemens SL65 - pohled výrobce

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Siemens SL65 - pohled výrobce

10.01.2006 | Informace od výrobce - vložil Pavel Zámečník | Aktuality, recenze | Komentářů: 0 |

Elegantní slider mechanismus je inovativní a neobvyklé řešení v designu a zároveň je snadno použitelný a vychází z jeho úspěšného předchůdce.

Popis

Forma společně s funkčností: Design

Inteligentní, individuální, neotřelý, kreativní: všechny tyto atributy characterizují tento nový “poutač zraku" který kombinuje sofistikovanou technologii s visuálními aspektys. SL65 je exclusivně řešený design-telefon, který byl vytvořen s největším důrazem na detail. Elegantní slider mechanismus je inovativní a neobvyklé řešení v designu a zároveň je snadno použitelný a vychází z jeho úspěšného předchůdce. Dostupný je v černé ebonitové barvě s pásy okolo čela i zad vytvářející charkteristický vzhled, SL65 je předurčen pro pozdvižení individuality uživatele: Ne vyzývavý, ale elegantní a reprezentativní.

Technologie společně s designem: Vlastnosti

Technické provedení SL65 je precizně udělané a skvěle řešené. Integrovaná VGA kamera s 5x digitálním zoom dovolí zaznamenat a později přehrávat filmy na displeji TFT s vysokým rozlišením a s 65,000 barvami nebo je poslat pomocí MMS nebo e-mailu. Zachyťte si liboloný okamžik v kteroukoliv dobu. V případě potřeby využijete připojitelný blesk IFL-600 s automatickou délkou záblesku řízenou při nižším osvětlení. Obrázek lze zaslat s textem a zvukem pomocí e-mailu nebo MMS přátelům, GPRS nabízí rychlé datové spojení pro rychlejší přenos a třípásmový provoz Vás spojí po celém světě.

Uživatelé mohou stahovat a měnit nové aplikace, 3D hry a jiné použitím Wireless Java. Beze slov jsou v SL65 nové široké možnosti log, pozadí, vyzvněcích melodií v polyfonním zvuku a speciální grafické témata pro personalizaci telefonu. Plná podpora byznys funkcí Vás udržuje v kontaktu se všemi termíny a úkoly vždy snadno a rychle, včetně synchronizace s PC.

Siemens doplňuje pro SL65 jeho funkce dalším příslušenstvím.. Příkladem je připojitelný blesk, náhlavní soupravy a klasická řešení do vozu, jako je sada Komfort nebo nová sada Easy s legantním držákem. Můžete také zvolit nabíječ s datovou komunikací jako je SyncStation nebo datový kabel USB a samozřejmě také pouzdra.

Stručný výpis parametrů :

  • Rozměry: 90.2 x 47.6 x 20.9 mm
  • Hmotnost: 99 g
  • Standardní baterie: Li-Ion polymer 700 mAh
  • Pohotovostní doba: až 290 h
  • Hovorová doba: až 270 min
  • Displej: 130 x 130 bodů, 65k barev, 5/7 řádek
  • Fotoaparát: VGA (640 x 480 bodů)

Více informací naleznete na stránkách výrobce.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 1

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Siemens SL65 - pohled výrobce


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.