Přeposlat Walkman mobil Sony Ericsson W910i: „trhněte“ si s hudbou

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Walkman mobil Sony Ericsson W910i: „trhněte“ si s hudbou

28.06.2007 | Tisková zpráva SonyEricsson | Aktuality, recenze | Komentářů: 0 |

Elegantně zpracovaný slider je vybaven unikátní funkcí Shake control. Ta umožňuje rychlé ovládání hudebního přehrávače bez použití tlačítek –pouhým pohybem přístroje.

Elegantně zpracovaný slider je vybaven unikátní funkcí Shake control. Ta umožňuje rychlé ovládání hudebního přehrávače bez použití tlačítek –pouhým pohybem přístroje. Trhnutím telefonu dopředu nebo dozadu je možné přecházet mezi jednotlivými písněmi nebo si zvolit přehrávání náhodně vybraných skladeb. Stejným způsobem lze přístroj ovládat i při hraní her.

Další novou funkcí v modelu W910i je SensMe™, alternativa ke klasické volbě přehrávání podle interpreta nebo alba. SensMe™ sestaví seznam přehrávaných skladeb podle jejich tempa a stylu a umožní tak uživateli poslouchat hudbu odpovídající jeho aktuální náladě. Výběr je jednoduchý – všechny skladby uložené v telefonu se zobrazí na displeji jako body matice seřazené vodorovně a svisle podle jejich vlastností. Stačí pouze zvolit vhodnou skupinu písní.

Walkman mobil Sony Ericsson W910i: „trhněte“ si s hudbou, fotka

W910i je vybaven novým správcem médií, se kterým je snazší přístup jak k hudebním souborům, tak k videím nebo podcastům uloženým v telefonu. Nový správce médií je rovněž přibalen na CD jako software pro PC a zajišťuje snadnou správu, vyhledávání, konverzi a přenos multimediálních souborů do telefonu.

Pro poslech hudby nabízí model W910i FM rádio s RDS a hudební přehrávač Walkman 3.0, který podporuje oblíbenou funkci rozpoznávání hudby TrackID™. Ta snadno identifikuje interpreta i název přehrávané skladby. W910i podporuje rychlé datové přenosy HSDPA a EDGE. Přístroj tak zajišťuje plynulé prohlížení internetových stránek, rychlé stahování objemných e-mailů i multimediálních souborů.

Walkman mobil Sony Ericsson W910i: „trhněte“ si s hudbou, fotka

K Walkman mobilu W910i si uživatel může pořídit řadu příslušenství pro širší možnosti při poslechu hudby. Mezi to patří například bezdrátový hudební přijímač MBR-100 nebo přenosný audio systém MDS-65.

Čtyřpásmový Walkman mobil Sony Ericsson W910i bude uveden na trh v průběhu čtvrtého čtvrtletí tohoto roku, a to v červeném a černém barevném provedení.

Více informací na stránkách výrobce www.sonyericsson.cz.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 14

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Walkman mobil Sony Ericsson W910i: „trhněte“ si s hudbou


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.