Přeposlat Sony Ericsson rozšiřuje v rámci svého portfolia možnosti firemní e-mailové komunikace

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Sony Ericsson rozšiřuje v rámci svého portfolia možnosti firemní e-mailové komunikace

28.06.2007 | Tisková zpráva SonyEricsson | Aktuality, recenze | Komentářů: 0 |

Společnost Sony Ericsson zavádí rozšířenou podporu e-mailové komunikace do většího množství svých telefonů.

Společnost Sony Ericsson zavádí rozšířenou podporu e-mailové komunikace do většího množství svých telefonů. Firemní uživatelé naleznou již v dnes představených modelech W910i a K850i stejné možnosti nastavení a zabezpečení e-mailů, které byly doposud obvyklé jen u přístrojů s otevřeným operačním systémem. Získávají tak možnost snadnější volby mobilního telefonu, který splňuje jejich požadavky.

Nový Walkman mobil W910i a Cyber-shot mobil K850i podporují Microsoft Exchange ActiveSync i bezdrátovou synchronizaci dat a push e-mail. Navíc podporují javové push e-mail řešení dodávané třetími stranami a běžné e-mailové standardy POP a IMAP. Rozšíření takovéto podpory e-mailové komunikace mimo smartphony umožňuje firemním zákazníkům výběr z většího počtu mobilních telefonů.

Telefony Sony Ericsson podporující ActiveSync nabízejí uživatelům neustálý přístup k e-mailu bez ohledu na to, zda jsou v kanceláři nebo na cestách. Bezpečnost veškerých dat i v případě odcizení nebo ztráty přístroje je zaručena možností vzdáleného odstranění e-mailů, kontaktů a dalších položek včetně nastavení uživatelského účtu.

Exchange ActiveSync zatím podporují přístroje Sony Ericsson vybavené otevřeným operačním systémem (P990i, M600i, W950i, nedávno oznámený model P1i a dnes představený Walkman mobil W960i) a vybrané telefony (nedávno oznámené véčko Z750i a dnes představené modely K850i a W910i). Všechny tyto přístroje umožňují bezpečnou bezdrátovou synchronizaci firemních e-mailů, kalendáře a kontaktů se servery Microsoft Exchange Server 2003 SP2 a Exchange Server 2007. Exchange ActiveSync funguje v rámci všech komunikačních sítí včetně GSM, GPRS, UMTS a HSDPA.

Sony Ericsson rozšiřuje v rámci svého portfolia možnosti firemní e-mailové komunikace, fotka

Sony Ericsson Mobile Communications AB dodává na světový trh komunikací inovativní a bohatě vybavené mobilní telefony, příslušenství a PC karty. Společnost byla založena v roce 2001 jako společný podnik firem Ericsson a Sony. Má centrálu v Londýně a vlastní výzkumná a vývojová centra v Evropě, Japonsku, Číně a Spojených státech. Na celém světě zaměstnává více než 7.500 lidí. Sony Ericsson je od roku 2005 titulárním sponzorem ženské tenisové asociace WTA. Pro více informací navštivte, prosím, www.SonyEricsson.cz.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 2

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Sony Ericsson rozšiřuje v rámci svého portfolia možnosti firemní e-mailové komunikace


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.