Přeposlat Projekt 95 – Objevte Čínu s přístroji řady Nokia Nseries

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Projekt 95 – Objevte Čínu s přístroji řady Nokia Nseries

24.05.2007 | Tiskové zpráva Nokia.cz | Aktuality, recenze | Komentářů: 0 |

Společnost Nokia sponzoruje v rámci „Projektu 95“ 20 000 kilometrový výlet ostříleného cestovatele Petera Schindlerova napříč Čínou.

Společnost Nokia sponzoruje v rámci „Projektu 95“ 20 000 kilometrový výlet ostříleného cestovatele Petera Schindlerova napříč Čínou. Peter je vybaven několika přístroji řady Nokia Nseries, především pak zařízením Nokia N95, kterým zaznamenává své zážitky z cesty a přenáší je na on-line blog. Prostřednictvím tohoto blogu se Peter bude moci podělit o dojmy a fotografie pořízené Nokia N95, přístrojem, jenž nabízí připojení k internetu kdykoli a odkudkoliv.

„Těším se na dobrodružnou cestu autem napříč Čínou,“ řekl Peter, který už procestoval více než jeden milion kilometrů v Evropě, Spojených státech a Asii. „Nemůžu se dočkat, až odhalím moderní životní styl lidí v Číně, jejich názory na svět a očekávání do budoucna. Přístroj Nokia N95 mi dovolí podělit se o zážitky s lidmi z celého světa.“

Nokia N95 bude Peterův nejdůležitější a nejvýkonnější průvodce na cestě. Vlajkový model řady Nokia Nseries se začal prodávat v září roku 2006 a v Číně se představí v květnu 2007. Multimediální počítač „vše v jednom“ má unikátní konstrukci výsuvnou dvěma směry, vestavěný pětimegapixelový fotoaparát s optikou Carl Zeiss, GPS navigaci a multimediální přehrávač. Přístroj nabízí velký 2,6" QVGA displej, zobrazující 16,7 milionů barev, a umožňuje uživatelům sledovat a nahrávat video, poslouchat hudbu, pořizovat fotografie s vysokým rozlišením, prohlížet a vyhledávat na internetu a využívat chat a e-mail i na cestách.

„Projekt 95“ zároveň finančně podpoří nadaci China Youth Development Fundation (CYDF), která je zaměřena na sportovní aktivity a vzdělávání dětí v odlehlých regionech. Po skončení cesty vydraží společnost Nokia v aukci automobil, kterým Peter cestoval – sportovní model Caterham Superlight R300, a výtěžek z aukce věnuje nadaci CYDF. V průběhu cesty bude mít možnost přispět i veřejnost, a to různými formami.

„Je to více než jen pouhý výlet. Je to cesta za objevením skutečné moderní Číny,“ řekl Dan Wong, viceprezident oddělení Sales and Channel Management, divize Multimedia, společnost Nokia v Číně.

„Princip objevování reflektuje podstatu a schopnosti multimediálních počítačů řady Nokia Nseries.“ Na své 95denní dobrodružné cestě navštíví Peter 20 provincií a oblastí Číny.

Aktuální informace o Peterově dobrodružné cestě najdete na webových stránkách project95.sina.com.cn, kde si také můžete prohlédnout fotografie a videa, které Peter na své cestě pořídí přístroji řady Nokia Nseries.

Uživatelé sítě se mohou na Peterově cestě aktivně podílet – mimo jiné mu mohou poradit cestu, požádat ho o doručení osobních vzkazů přátelům a zúčastnit se hlasování o výběru jména pro Peterovo auto – vše prostřednictvím webových stránek http://www.nokia.com/A4399563?category=project95cr.

Peter se na cestu vydal 9. května z Šanghaje a výlet zakončí 12. srpna v Pekingu.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 1

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Projekt 95 – Objevte Čínu s přístroji řady Nokia Nseries


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.