Přeposlat Vydání Apple iPhone se blíží

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Vydání Apple iPhone se blíží

23.05.2007 | Jan Güttler | Aktuality, recenze | Komentářů: 0 |

Apple nedávno oznámil, že oficiálně získal schválení FCC na prodej iPhonu, které je povinné pro všechny mobilní telefony ve Spojených státech. Mluvčí společnosti řekl, že se nic nemění na datu vydání, které se chystá na konec června.

Apple nedávno oznámil, že oficiálně získal schválení FCC na prodej iPhonu, které je povinné pro všechny mobilní telefony ve Spojených státech. Mluvčí společnosti řekl, že se nic nemění na datu vydání, které se chystá na konec června. FCC potvrdilo, že iPhone bude mít WiFi a Bluetooth, přestože Apple FCC požádal, aby všechny informace o oficiálním datu vypuštění udrželo před veřejností v tajnosti. Stejně tak Apple požádal FCC o nezveřejnění jakýchkoliv fotografií.

Vydání Apple iPhone se blíží, fotka

Toto oficiální oznámení FCC o schválení bylo zveřejněno den poté, co se na internetu objevil článek tvrdící, že iPhone bude mít až několikaměsíční zpoždění. Údajný email prý pocházel od firmy Apple, což vedení společnosti okamžitě popřelo s tvrzením, že se jednalo o zcela falešnou zprávu. Dodnes není známo, z jakého zdroje článek je. Novinka vyvolala u investorů vlnu zděšení, která způsobila okamžitý pokles kurzu akcií Apple.

Vydání Apple iPhone se blíží, fotka

Z oficiálních stránek výrobce jsme zjistili, že Apple iPhone kombinuje hned tři produkty v jednom – revoluční mobilní telefon, širokoúhlý iPod a průlom v internetové komunikaci – desktopový e-mail, webový prohlížeč, mapy a vyhledávač – vše v jednom lehkém a praktickém přístroji. iPhone také přináší zcela nové uživatelské prostředí (interface) založené na velkém dotykovém displeji a průkopnickém softwaru, který dovoluje velice jednoduché ovládání.

Vydání Apple iPhone se blíží, fotka

iPhone je bez pochyb nejvíce medializovaný a nejočekávanější mobilní telefon v současnosti. Otázkou je, zda naše očekávání této technologické novinky budou naplněna. Nový iPhone přijde ve dvou verzích: 4GB (499$ - cca 10 500 Kč) a 8GB (599$ - cca 12 800 Kč).

Technické specifikace

Velikost displeje 3,5 palce
Rozlišení 320 x 480 pixelů
Ovládání dotykový displej
Operační systém OS X
Paměť 4GB nebo 8GB
GSM Čtyř-pásmové (MHz: 850, 900, 1800, 1900)
Bezdrátové údaje Wi-Fi (802.11b/g) + EDGE + Bluetooth 2.0
Fotoaparát, kamera 2,0 megapixely
Baterie Až 5 hodin při hovoru, přehrávání videa, surfování na internetu
Až 16 hodin při reprodukci hudby
Rozměry 115 x 61 x 11,6 mm
Hmotnost 135 gramů

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 2

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Vydání Apple iPhone se blíží


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.