Přeposlat www.vyladeno.cz: známé osobnosti odhalují své soukromí

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

www.vyladeno.cz: známé osobnosti odhalují své soukromí

02.05.2007 | Tisková zpráva Nokia | Aktuality, recenze | Komentářů: 0 |

Chcete vědět, jak se slaví narozeniny doma u Pollertů, o čem přemýšlí Klára Nademlýnská nebo jak prožívá své dny Jakub Prachař? Můžete být u toho! Stačí se připojit na www.vyladeno.cz a nahlédnout do soukromí českých osobností.

PRAHA, 26. dubna 2007 – Chcete vědět, jak se slaví narozeniny doma u Pollertů, o čem přemýšlí Klára Nademlýnská nebo jak prožívá své dny Jakub Prachař? Můžete být u toho! Stačí se připojit na www.vyladeno.cz a nahlédnout do soukromí českých osobností. Mimo jiné propadly moderním technologiím. Využívají spojení internetu s mobilním telefonem a videoblogují jako o život! Natáčejí zážitky svých všedních i nevšedních dnů, představují své názory, postoje či prostě jen komentují život i okolní dění.

„Projekt Vyladeno.cz je ojedinělým nejen v rámci České republiky, ale i v celé Evropě. Je to první audiovizuální blog, na kterém známí lidé veřejně prezentují sami sebe,“ říká Šárka Baronová, marketingová a PR manažerka Nokia, a dodává: „Systém funguje jednoduše. Každá z osobností natočí příspěvek na multimediální přístroj Nokia N95 a jeho prostřednictvím jej pošle na web.“ Redakční tým společnosti Advertures, která stránky technicky zajišťuje, minireportáž zpracuje, otitulkuje a zařadí na Vyladeno.cz. V několika minutách tak může každý návštěvník webu vidět, co je nového v životě jeho oblíbence.

A na koho se můžete těšit? Plejáda celebrit je poměrně široká. Olympijský vítěz Lukáš Pollert představí své děti a trochu netradiční „sestřičky“ z Vojenské nemocnice Střešovice, kde je lékařem.

Bára Nesvadbová prozradí, podle které z jejích knih vznikne další film. Jaké zažil Velikonoce, na sebe prozradí kuchař celebrit Roman Hadrbolec. A že trénink motocyklového freestyle není legrace a pěkně bolí, natočil závodník Petr Pilát. Do zákulisí svého salónu zve módní návrhářka Klára Nademlýnská. Režisér Snowboarďáků zase nechá veřejnost nahlédnout do střižny – a to je teprve pohled pro silné nervy.

Videoblogy brzy představí také Roman Šeberle, fotograf Michal Novotný, autor animovaného filmu Fimfárum Aurel Klimt a zpěváci Anna K nebo Matěj Ruppert.

O společnosti Nokia

Nokia je světový leader v oblasti mobilní komunikace určující vývoj a garantující stabilitu celého mobilního průmyslu. Nokia spojuje nejen člověka s člověkem, ale také člověka s informacemi, které jsou pro něj důležité, a to prostřednictvím uživatelsky přátelských a inovativních produktů. Jsou to mobilní telefony, ale také přístroje a řešení umožňující poslech hudby, práci s fotografií, videem a médii, hraní her a zařízení využitelné pro práci. Nokia nabízí vybavení, řešení a služby pro operátory a firemní klientelu.

Více o společnosti Nokia se můžete dozvědět na stránkách www.nokia.com.

www.vyladeno.cz: známé osobnosti odhalují své soukromí, fotka

O společnosti Adventures

Advertures je mediální agentura se specializací pro konzultace, návrhy a realizace řešení v oblasti on-line marketingu s ohledem na výkon, webdesign a nové technologie. Úspěšně působí v této oblasti už roku 2001 a specializuje se na všechny firemní obory včetně spolupráce s mnoha mezinárodními reklamními agenturními sítěmi.

Více o společnosti Advertures se můžete dozvědět na stránkách www.advertures.cz.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 1

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku www.vyladeno.cz: známé osobnosti odhalují své soukromí


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.