Přeposlat Samsung nabídne novým majitelům Galaxy S7 edge a S7 speciální servisní balíček

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Samsung nabídne novým majitelům Galaxy S7 edge a S7 speciální servisní balíček

31.03.2016 | Tisková zpráva | Aplikace, hry | Komentářů: 0 |

Rozbitý displej se prodraží. Noví majitelé vlajkových lodí Samsung však mohou exkluzivně využít speciální nabídku servisních služeb a na případném poškození ušetřit i několik tisíc.

Samsung nabídne novým majitelům Galaxy S7 edge a S7 speciální servisní balíček

Společnost Samsung připravila pro nové majitele prémiové řady smartphonů Galaxy S7 edge a S7 speciální nabídku týkající se servisních služeb. Každý nový zákazník, který si v období od 11. 3. 2016 do 31. 6. 2016 pořídí Galaxy S7/S7 edge, získá balíček pojištění proti náhodnému poškození svého telefonu v délce trvání jednoho roku od data nákupu.

Stačí, když si zákazník stáhne aplikaci S7 Agent z Google Play, která je zdarma, a zaregistruje se dle pokynů. Po vyplnění registrace dojde k aktivaci pojištění mobilního telefonu, které je možné využít například na opravu rozbitých displejů v důsledku upuštění, pádu nebo jiné kolize anebo opravu poškození telefonu způsobeného tekutinami. V rámci balíčku pojištění je stanovena spoluúčast ve výši 990 Kč vč. DPH a krytí poškození je omezeno na jedno poškození za rok.

Orientační cena standardní opravy rozbitého displeje je u Samsung Galaxy S7 3 455 Kč bez DPH, u Galaxy S7 edge vyjde na 6 545 Kč bez DPH. Díky speciální nabídce tak mohou zákazníci ušetřit až 6 930 Kč s DPH.

Využitím aplikace S7 Agent získají zákazníci také přímou linku na službu MojeS7. Služba MojeS7 zajišťuje nejen potřebné informace ohledně nastavení, návodu či reklamace zařízení, ale také osobní vyzvednutí mobilního telefonu na zákazníkem určeném místě a bezplatný odvoz zařízení do servisního střediska a zpět (v případě, že zařízení splňuje záruční podmínky; nevztahuje se na mechanické poškození zařízení). Po dobu opravy Samsung zákazníkům zdarma zapůjčí náhradní telefon Galaxy S7.

Odkaz na stažení aplikace S7 Agent na Google Play:

https://play.google.com/store/apps/details?id=tp.samsung.agentS7&hl=cs

Oficiální stránka pro koncové zákazníky, kde si mohou dokoupit k vybraným zařízením Samsung balíčky rozšířené záruky: http://samsung-adh.teleperformance.cz/registrace

Další servisní nabídky jsou v přehledu na http://www.samsung.com/cz/support/.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Samsung nabídne novým majitelům Galaxy S7 edge a S7 speciální servisní balíček


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.