Přeposlat K rodinnému tarifu Red+ přidává Vodafone internet na doma zdarma

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

K rodinnému tarifu Red+ přidává Vodafone internet na doma zdarma

02.03.2016 | Tisková zpráva | Operátoři, tarify | Komentářů: 0 |

Rodinný tarif Red+ se čtyřmi neomezenými tarify za jednu cenu bude v březnu ještě výhodnější. Vodafone k němu přidá přenosnou Wi-Fi síť domů i na chalupu zdarma.

K rodinnému tarifu Red+ přidává Vodafone internet na doma zdarma

„Kvalita LTE sítě Vodafonu neustále roste a my se snažíme zajistit rychlé připojení našim zákazníkům i všem jejich zařízením. Čtyři neomezené tarify Red+ proto doplní také Wi-Fi síť, kterou si mohou zákazníci rychle zprovoznit doma, na chalupě nebo v kanceláři,“ říká Petr Dvořák, viceprezident pro nefiremní zákazníky Vodafonu.

Čtyři neomezené tarify Red+ nabízí Vodafone ve verzi pro rodiny a malé podnikatele. Za jednu cenu získá zákazník čtyři neomezené tarify a už nikdy nemusí řešit dobíjení kreditu nebo nečekané výdaje za volání a SMS. Základní datový objem je u tarifu Red+ sdílený a správce účtu může snadno nastavit, kolik dat může každá SIM karta měsíčně vyčerpat.

  Red+ Business Red+
Neomezené tarify 4 4
Sdílená data 2 GB 3 GB
Roaming   až 12 dnů roamingu
Připojení bez kabelu v ceně 4/2 Mbps 8/4 Mbps
Cena řešení 1 499 Kč 1 999 Kč

 

Přenosná Wi-Fi síť Připojení bez kabelu je jedním z nejoblíbenějších datových produktů Vodafonu. Za cenu tarifu Red+ tak zákazníci nově získají i možnost neomezeně surfovat na internetu doma nebo na chalupě a připojit nejenom chytré telefony, ale i počítače a další zařízení do bezdrátové sítě Wi-Fi. Zákazníci s rodinným tarifem Red+ tak každý měsíc ušetří dalších 399 korun, což  představuje celkovou úsporu 9 576 Kč za dva roky.

Špičkovou kvalitu LTE sítě Vodafonu potvrzuje řada nezávislých testů. Na stránkách Českého telekomunikačního úřadu je možné nahlédnout do výsledků měření aplikace NetMetr, která potvrzuje náskok LTE sítě Vodafonu před konkurencí. Více informací k tomuto měření najdete na https://www.netmetr.cz/mesicni-vysledky.html.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku K rodinnému tarifu Red+ přidává Vodafone internet na doma zdarma


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.