Přeposlat S nebankovní hypotékou postavíte dům rychleji

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

S nebankovní hypotékou postavíte dům rychleji

10.12.2015 | PR článek | Tipy, triky, rady | Komentářů: 0 |

Myslíte si, že stavba domu, respektive jeho časová náročnost, závisí jen na stavební firmě? Že ano? Věřte anebo ne, ale nikoliv.

S nebankovní hypotékou postavíte dům rychleji

Měli byste vědět, že to, za jak dlouho budete bydlet v novém a ve svém, závisí také na tom, jakým způsobem budete vše financovat. Jak jistě víte, financování novostavby nejčastěji probíhá s pomocí hypotéky. Jestliže však chcete začít se stavbou opravdu co nejrychleji, měli byste využít pomocnou ruku nebankovní společnosti. Věřte nebo ne, ale nebankovní hypotéka je o mnoho výhodnější, než je tomu u klasické hypotéky od banky. Víte, proč tomu tak je?

Jednodušší a rychlejší schvalování

Pokud nemáte s nebankovními společnostmi přílišné zkušenosti, ale rádi byste to změnili, pak věřte, že nebankovní hypotéka bez registru je ta nejlepší volba. Je to způsobeno hlavně tím, že u nebankovní společnosti nečekáte tak dlouhou dobu na schválení samotného úvěru. Ba naopak, zde si můžete půjčit peníze snad a rychle.

Proč je to tak dostupné a jednoduché?

  • Nemusíte prokazovat výši svých příjmů
  • Nikdo se nebude ptát na účel vámi vybraného úvěru
  • Žádné nahlížení do registrů dlužníků
  • Bude vám půjčeno až 70% odhadu ceny nemovitosti
  • Splácet můžete až 30 let
  • Schválení proběhne do 24 hodin

 

Výhody jsou zřejmé, ale co nevýhody? Jsou zde nějaké? Něco, na co byste se měli připravit? Možná si říkáte, že hlavně úroková sazba bude zcela jiná, než tomu je v bankách. To však není tak úplně pravda. I nebankovní hypotéka může mít stejně výhodné podmínky, jako ta bankovní, stačí umět správně vybírat. Právě výběr správného nebankovního úvěru je základ spokojenosti. Pokud však výběru věnujete dostatečné množství času, můžete se těšit na ideální financování nejenom vaší nové domácnosti. Nebankovní hypotéka je zkrátka báječná volba, co se týče úvěrů na bydlení.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku S nebankovní hypotékou postavíte dům rychleji


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.