Přeposlat Tesco Mobile prodlužuje nabídku dvojnásobného kreditu rovnou o dva roky

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Tesco Mobile prodlužuje nabídku dvojnásobného kreditu rovnou o dva roky

10.12.2015 | Tisková zpráva | Operátoři, tarify | Komentářů: 0 |

Tesco Mobile, druhý největší virtuální operátor na českém trhu, přináší předčasný vánoční dárek všem stávajícím majitelům SIM karet s nabídkou dvojnásobného kreditu. Podmínky této nabídky bude garantovat i následující dva roky, tedy až do konce roku 2017. Zákazníci, kteří zakoupili SIM kartu Tesco Mobile do 24. 2. 2015, tak mohou i nadále získat při každém dobití bonusový kredit ve stejné výši, jako je dobitá částka. Do ostatních sítí díky tomu volají za bezkonkurenčních 1,25 Kč/minutu, SMS mohou posílat za 0,75 Kč a na internetu surfují za polovic.

Tesco Mobile prodlužuje nabídku dvojnásobného kreditu rovnou o dva roky

„Víme, že naši zákazníci netrpělivě očekávali rozhodnutí, jestli bude nabídka dvojnásobného kreditu prodloužena i do dalšího roku. Protože si jich vážíme a chceme jim dokázat, že Tesco Mobile drží slovo, rozhodli jsme se prodloužit nabídku rovnou o dva roky. Naší prioritou je zajistit zákazníkům maximálně výhodné podmínky v dlouhodobém časovém horizontu. Zároveň doufáme, že díky prodloužení staré nabídky motivujeme i ty, kteří z nějakého důvodu přestali svou starou SIM kartu využívat, aby ji opět zaktivnili,“ uvádí Lada Franková, marketingová manažerka Tesco Mobile.

S novou nabídkou nové výhody

Nabídka dvojnásobného kreditu je platná pouze pro SIM karty zakoupené do 24. února 2015, novým zákazníkům ale Tesco Mobile nabízí neméně výhodnou nabídku 4 výhod za 1 dobití. Za dobití ve výši alespoň 300 Kč měsíčně získají zákazníci hned čtyři atraktivní výhody v  jednom balíčku – bezplatné volání a SMS v rámci sítě Tesco Mobile, volání do ostatních sítí za zvýhodněnou cenu 1,50 Kč/minuta a SMS za 1 Kč, širokou nabídku on-line hudby (Youradio, Evropa 2, Frekvence 1, ZET a Pigy.cz) bez nutnosti platit za datové přenosy a až 1000 Kč zpět na nákupy v prodejní síti Tesco.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Tesco Mobile prodlužuje nabídku dvojnásobného kreditu rovnou o dva roky


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.