Přeposlat SAZKAmobil rozdává na Vánoce miliony volných minut a SMS

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

SAZKAmobil rozdává na Vánoce miliony volných minut a SMS

06.11.2015 | Tisková zpráva | Aktuality, recenze | Komentářů: 0 |

Od 1. listopadu do 31. ledna 2016 odmění SAZKAmobil každý nákup loterií nebo losů od Sazky v hodnotě nad 300 Kč. Zákazníci se mohou těšit na dárek v podobě 30 volných minut u předplacené karty anebo 30 bezplatných SMS do všech sítí u Šťastného tarifu.

SAZKAmobil rozdává na Vánoce miliony volných minut a SMS

„V rámci letošních Vánoc pokračujeme v propojování světa loterií a telekomunikačních služeb. O těchto svátcích otevíráme služby SAZKAmobilu i ostatním hráčům Sazky, kteří od nás získají dárek ve formě volných minut nebo bezplatných SMS do všech sítí,“ říká Jan Schmiedhammer, ředitel SAZKAmobilu.

Dárek lze věnovat druhým

Získanou odměnu od SAZKAmobilu mohou lidé získat zasláním SMS, v samoobsluze, v mobilní aplikaci, zavoláním na bezplatnou zákaznickou linku *11 nebo ji mohou darovat někomu jinému, ať už svým blízkým nebo na dobrou věc. „Chceme dát zákazníkům jednoduchou příležitost, jak během svátků potěšit sebe nebo okolí. Mimo svých známých je možné přenechat volné minuty či SMS také obětavým trenérům dětských a mládežnických sportovních týmů. Rádi bychom jim tímto způsobem alespoň trochu usnadnili jejich záslužnou práci, kterou vykonávají bez nároku na honorář a mnohdy na vlastní náklady,“ dodává Schmiedhammer. Příběhy těchto trenérů a další informace o vánoční nadílce SAZKAmobilu si můžete přečíst na stránkách www.milionovedarky.cz.

Platnost dárkových kupónů je 30 kalendářních dnů od nákupu produktů Sazky. Tento kupón je pro využití nutno aktivovat. To lze učinit zdarma prostřednictvím SMS, mobilní aplikace, v internetové samoobsluze nebo zavoláním na zákaznickou linku operátora. Platnost samotné odměny (volné minuty či SMS do všech sítí) je pak 30 dní od aktivace.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 2

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku SAZKAmobil rozdává na Vánoce miliony volných minut a SMS


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.