Přeposlat Nová mobilní aplikace pro hráče pokeru.

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Nová mobilní aplikace pro hráče pokeru.

23.09.2015 | Tisková zpráva | Aplikace, hry | Komentářů: 0 |

Chtěli bychom vám představit novou aplikaci Share Poker Hands pro záznam a statistiky pokerových her. Naše aplikace vám umožní sledovat nejen váš profit za pokerovými stoly, ale i jednoduše zaznamenat a sdílet odehrané hry. Sdílení her a vašich statistik prostřednictvím sociálních sítí je hlavní náplní Share Poker Hands aplikace. Postupně budou přibývat další možnosti – sdílení grafu přímo z aplikace, sdílení pozice v turnaji, sdílení výsledku turnaje.

Nová mobilní aplikace pro hráče pokeru.

S naší aplikací získáte také webový profil, kde můžete přehledně sledovat všechny vaše odehrané hry, výsledky v turnajích a cash games.

Přehledné statistiky zohledňující veškeré náklady, které jsou spojené s vaší hrou, vám umožní dokonalý přehled o vašich ziscích a ztrátách. Zaznamenávejte nejen své vklady do hry, ale i cestovné, stravné a zpropitné dealerovi. Zjistěte, jestli se vám více daří v týdnu po práci nebo o víkendu.

Zaznamenejte vše, co potřebujete vědět o vašich obvyklých protihráčích. Přizpůsobte svou hru stylu oponenta, maximalizujte zisk z informací, které posbíráte za svou pokerovou kariéru. Sdílejte poznámky se svými přáteli. Vytvořte si přehlednou databázi soupeřů.

V komentářích pod přehrávačem her můžete získat cennou zpětnou vazbu od ostatních hráčů. Zjistěte, jestli jste hráli optimálně nebo jste udělali chybu. Přehrání her funguje jak v prohlížeči, tak i ve vašem chytrém telefonu a tabletu.

Již brzy budeme v naší aplikaci využívat podobné funkce, na které jste zvyklí z online pokeru. HUD nebo-li Head Up Display, zobrazuje různé statistické údaje, jak naše tak i protihráčů, a to v reálném čase během naší hry přímo u každého hráče u stolu. Díky tomu, že v naší aplikaci dokážete zadat jednotlivou hru do 30 vteřin, budete moci využívat HUD stejně jako při online pokeru.

Jste pokerový redaktor, vytváříte reportáže z živých turnajů? Díky automatickému přepočtu žetonů dle průběhu odehraných her můžete zaznamenat každé rozdání a navíc svým čtenářům přinést zážitek prostřednictvím statistik, na které jsou zvyklí z desktopových aplikací.

Naše aplikace je zatím pouze ve verzi pro Android, cena je $12.00 (ke koupi zde), již brzy bude i ve verzi pro iOS.

Zdarma můžete vyzkoušet LITE verzi aplikace, která je ke stažení zde.

Více informací naleznete na našich stránkách.

SharePokerHands Ltd. je firma, která se zabývá vývojem vlastních aplikací pro mobilní telefony a tablety a web. Je složena ze zkušených vývojářů s více než 15 lety praxe zakázkového vývoje.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Nová mobilní aplikace pro hráče pokeru.


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.