Přeposlat Představujeme Yahoo Livetext– nový způsob jak se spojit

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Představujeme Yahoo Livetext– nový způsob jak se spojit

22.09.2015 | Tisková zpráva | Aplikace, hry | Komentářů: 0 |

Aplikace pro vkládání textů do videa bez audio souborů pro platformy iPhone a Android.

Představujeme Yahoo Livetext– nový způsob jak se spojit

Firma Yahoo! Inc. dnes představila Yahoo Livetext, novou aplikaci pro vkládání textů do videa přes mobilní zařízení iPhone a Android. Aplikace Yahoo Livetext v sobě spojuje možnost snadného vkládání textů do videí bez nutnosti používat audio soubory. Díky tomu je možné jí používat v libovolném kontextu.

“Při každé změně platformy se objevují nové formy komunikace, které vychází z naší touhy po obohacení způsobu, kterým mezi sebou vzájemně komunikujeme,” říká Adam Cahan, vyšší viceprezident divize videa, designu a nových produktů. “Chtěli jsme vytvořit nový způsob komunikace, na základě spojení jednoduchosti vkládání textů s emocemi a okamžitým účinkem, které živá videa vzbuzují tak, aby vaše zážitky byly co možná nejspontánnější a nejskutečnější.”

Yahoo Livetext je nový způsob, jak zůstat v kontaktu – neobtěžuje, je rychlý a probíhá v reálném čase, stejně jako běžný rozhovor. S pomocí textové zprávy není nutné vyjadřovat široký úsměv, koulení očima či povzdech, protože jednotlivé reakce jsou vyjadřovány přímo v konverzaci a ve videu.

Aplikaci Yahoo Livetext spouštíme celosvětově. Jako první bude spuštěna v Hong Kongu, na Tchaj-wanu a v Irsku. Od 30. července bude aplikace Yahoo Livetext k dispozici v obchodech App Store a Google Play Store v pěti nových zemích – USA, Velké Británii, Kanadě, Německu a Francii.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Představujeme Yahoo Livetext– nový způsob jak se spojit


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.