Přeposlat Lenovo zjednodušuje správu dat s prémiovou aplikací REACHit

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Lenovo zjednodušuje správu dat s prémiovou aplikací REACHit

16.07.2015 | Tisková zpráva | Aktuality, recenze | Komentářů: 0 |

Jeden z nejnovějších přírůstků do sady aplikací Lenovo DOit vytvořila společnost Lenovo s cílem zlepšit způsob, jakým lidé spravují své soubory na více platformách a zařízeních. Lenovo REACHit umožňuje uživatelům pomocí jedné jediné aplikace získat přístup, organizovat, vyhledávat a sdílet soubory bez ohledu na to, kde jsou uloženy.

Lenovo zjednodušuje správu dat s prémiovou aplikací REACHit

Uživatelé používají v dnešní době stále více propojená zařízení a počet těchto zařízení i dat v nich umístěných neustále rose. Aplikace REACHit propojuje uživatelův osobní počítač, zařízení s operačním systémem Android nebo iOS a řadu cloudových úložišť, jako jsou Google Drive, OneDrive, Dropbox a Box, aby správu těchto zařízení a úložišť zjednodušila.

„Možnost dostat se do jakékoliv složky bez ohledu na její umístění se rychle stala zásadní potřebou ve světě, kde se rozvíjí takzvaný „internet věcí“. Díky zpětné vazbě od našich zákazníků jsme jim schopni poskytnout nástroj, který není jen výjimečný, ale který se také vyvíjí s cílem pomoci jim najít a spravovat jejich data ať jsou kdekoliv,” uvádí Jaroslav Král, produktový manažer společnosti Lenovo v České republice.

Lenovo zjednodušuje správu dat s prémiovou aplikací REACHit

REACHit pomáhá k jednoduššímu nalezení dat za použití dotykového displeje a grafického uživatelského rozhraní (GUI), které nabízí přizpůsobitelný pohled pro filtrování dat, jejich třídění a prohlížení. Uživatelé mohou snadno a rychle vyhledat soubory mezi jednotlivými zařízeními a účty pomocí řádku pro vyhledávání, který lze připnout na úvodní obrazovku nebo použít přes aplikaci samotnou. Pro uživatele systému Windows se aplikace REACHit integruje také do programu Windows File Explorer pro vyhledávání umístění úložiště v rámci operačního systému Windows.

Pokud uživatelé potřebují upravit dokumenty před velkými prezentacemi nebo na cestách, umožňuje REACHit přesouvat soubory z telefonu do počítače nebo mezi úložišti přetažením souborů v rozhraní aplikace. Uživatelé mohou také upravovat dokumenty, tabulky a prezentace v prostředí cloudu pomocí programu ZOHO document editor. Dokumenty, obrázky, videa a další soubory je možné sdílet s rodinou a přáteli prostřednictvím aplikace SHAREit, emailem, pomocí odkazu umožňujícímu stažení a také na Facebooku nebo Twitteru.

Lenovo zjednodušuje správu dat s prémiovou aplikací REACHit

Pro nejnovější informace sledujte Lenovo na Twitteru: www.twitter.com/LenovoCZ nebo na Facebooku: www.facebook.com/lenovocz. Informace o Lenovo teamu pak naleznete na www.lenovoteam.cz.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Lenovo zjednodušuje správu dat s prémiovou aplikací REACHit


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.