Přeposlat Mobilní aplikace pro zdravý životní styl Sportvital realizovaná Unicorn Systems

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Mobilní aplikace pro zdravý životní styl Sportvital realizovaná Unicorn Systems

14.07.2015 | Tisková zpráva | Aplikace, hry | Komentářů: 0 |

Sportvital, společnost zabývající se zdravým životním stylem, realizovala prostřednictvím Unicorn Systems unikátní mobilní aplikaci, a to včetně související infrastruktury pro profesionální analýzu, monitoring, složení jídelníčku a vedení stravovacích návyků. Aplikace je určena nejen pro amatérské a výkonnostní sportovce, ale i pro širokou veřejnost, či nutriční poradce.

Mobilní aplikace pro zdravý životní styl Sportvital realizovaná Unicorn Systems

Mobilní aplikace pro operační systémy iOS a Android byly uvedeny na aplikační markety spolu s otevřením expozice týkající se problematiky zdravého životního stylu v rámci českého zastoupení na Všeobecné světové výstavě EXPO 2015 v Miláně v květnu 2015.

Nejen rekreační a výkonnostní sportovci, ale stále častěji i lidé, kteří pravidelně nesportují, se začínají aktivně zajímat o své zdraví. Společnost Sportvital se profesionálně věnuje vedení životosprávy z hlediska složení stravy při redukci váhy nebo při sportovních aktivitách jednotlivců. Tým Sportvital staví své služby na maximální odbornosti konzultantů, kteří se individuálně věnují řešení otázek analýzy a návrhu jídelníčku včetně pitného režimu, dlouhodobému hodnocení a ladění dietních programů nebo rozboru pohybových aktivit a jejich dalšímu rozvoji.

Společnost Sportvital se rozhodla použít mobilní aplikaci jako profesionální nástroj k získávání pravidelných dat o aktivitě svých klientů na straně jedné a k interpretaci aktuální situace, předání doporučení, informací o nových trendech a k upozornění odborného týmu individuálním klientům na straně druhé. Návrh řešení mobilní aplikace, grafické zpracování uživatelského rozhraní a realizaci veškeré související infrastruktury, která zajistí nejen zpracování dat přijímaných z mobilních telefonů, ale i odborné výstupy ve formě webového portálu pro konzultanty a kouče, připravila a uskutečnila společnost Unicorn Systems.

Mobilní aplikace Sportvital velmi účelně doplňuje i škálu v současné době mimořádně oblíbených chytrých zařízení pro sledování osobní kondice, jako jsou ¨chytré¨ náramky americké společnosti Fitbit, nebo mobilní aplikace pro měření sportovních výkonů Runkeeper.

„Velice nás těší, že námi vyvinutá mobilní aplikace usnadňuje vedení životosprávy jak sportovcům, tak i široké veřejnosti. Tato aplikace, zaměřená na zdravý životní styl, ukazuje nové možnosti využití mobilních technologií v každodenní péči o zdraví,“ uvádí Jan Jaroš, obchodní ředitel, Unicorn Systems.

„Tato aplikace nabízí celou řadu možností, jak využít vstupní data pro řízení stravovacích návyků. Jsme rádi, že můžeme aplikaci propagovat, jako partneři 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze, v rámci expozice týkající se problematiky správného životního stylu na Všeobecné světové výstavě EXPO 2015 v Miláně v květnu až říjnu tohoto roku, “ říká Prof. MUDr. Libor Vítek, PhD, MBA, Sportvital.

Aplikace je ke stažení na Google play a App Store: http://www.sportvital-nutrition.cz/.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Mobilní aplikace pro zdravý životní styl Sportvital realizovaná Unicorn Systems


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.