Přeposlat Telefony Doro pro seniory jsou dostupné v nových obchodních řetězcích

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Telefony Doro pro seniory jsou dostupné v nových obchodních řetězcích

28.05.2015 | Tisková zpráva | Zajímavosti | Komentářů: 1 |

Novinka na trhu – chytrý telefon Doro Liberto 820 Mini – bude nyní dostupný i v nových obchodních řetězcích. Dohody o nabídce telefonů koncovým zákazníkům podepsal lokální distributor značky s retailovými řetězci Electroworld, Expert elektro, K+B expert a Mobil Pohotovost.

Telefony Doro pro seniory jsou dostupné v nových obchodních řetězcích

Švédská společnost Doro, lídr segmentu telefonů pro seniory, na český trh vstoupila prostřednictvím prvního partnera, telefonního operátora O2 v březnu 2015. Jejím vlajkovým produktem je chytrý telefon Doro Liberto 820 Mini, s jednoduchým ovládáním pro seniory a s možností vzdáleného nastavování přes internet.

„Zájem o telefony pro seniory dlouhodobě roste a svědčí o tom i náš úspěšný vstup na český trh. Naším zájmem je nabídnout ucelenou řadu telefonů pro seniory a zajistit jejich přímou dostupnost ve všech regionech po celé České republice,“ říká Michal Vaněk, ředitel distribuční společnosti Xcorp, zastupující značku Doro v ČR.

„Popularita a význam technologií pro seniory podpořila naše úvodní jednání s partnery a vyústila v zařazení vlajkového telefonu – Doro Liberto 820 mini – do jejich aktuálních nabídek. Kromě chytrého telefonu byly zařazeny do nabídky i vybrané telefony z řady Primo,“ dodává M. Vaněk.

Telefony Doro jsou tak nyní dostupné v nabídce retailových řetězců K+B expert (22 prodejen), Expert elektro (22 prodejen), Electroworld (20 prodejen) a Mobil Pohotovost (10 prodejen) v celkem 74 prodejnách v celé ČR.

Telefony Doro pro seniory jsou dostupné v nových obchodních řetězcích

Proč je chytrý telefon pro seniory tak populární?

Doro Liberto 820 Mini je speciálně navržen a upraven pro potřeby seniorů, protože odstraňuje obavy z jeho používání. Má na displeji velké ikony, velká ovládací tlačítka, využívá kontrastní barvy, má vypnutá dotyková gesta a nabízí výukový režim v českém jazyce. V případě potřeby je zde i možnost vzdáleného nastavení funkcí telefonu, což seniorům zvyšuje pocit jistoty při používání.

Nastavení na dálku přes internet

Telefon je vybaven aplikací My Doro Manager v českém jazyce, a ta dovoluje příbuzným přes jejich vlastní chytrý telefon nebo tablet nastavovat telefon Doro vzdáleně. Do telefonu lze posílat fotografie a videa, kontaktní informace měnit funkci SOS tlačítka, nastavovat hlasitost či osvětlení displeje, a to vše bez spolupráce seniora.

Telefony Doro pro seniory jsou dostupné v nových obchodních řetězcích

Detaily, které rozhodují

K jednoduchosti používání přispívá významnou měrou i nabíjecí kolíbka, která je zdarma součástí balení. Telefon se do ní jednoduše vloží a není třeba hledat kabel s malou koncovkou a zkoušet její orientaci. Nabíjený telefon lze pak na nočním stolku využít jako hodiny, budík nebo foto rámeček, kde rotují fotografie zaslané od příbuzných.

 

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Telefony Doro pro seniory jsou dostupné v nových obchodních řetězcích


počet příspěvků: 1

Hanka

23.06.2017 v 17:21

Nevypadá to špatně :) před výběrem ale doporučuji zvážit, co všechno od telefonu očekáváte a kolik z toho jednotlivé modely splňují. Skvělý návod je třeba tady https://pomocvnebezpeci.cz/blog/98-jak-vybrat-mobilni-telefon-pro-seniory

Odpovědět

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.