Přeposlat Tesco Mobile má spokojenější zákazníky než tradiční operátoři

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Tesco Mobile má spokojenější zákazníky než tradiční operátoři

22.05.2015 | Tisková zpráva | Aktuality, recenze | Komentářů: 0 |

Společnost Tesco Mobile, druhý největší virtuální operátor na českém trhu, zveřejnila aktuální výsledky průzkumu věnovaného spokojenosti zákazníků. Vyplynulo z něj, že zákazníci Tesco Mobile jsou spokojenější se svým mobilním operátorem než zákazníci tradičních operátorů.

Tesco Mobile má spokojenější zákazníky než tradiční operátoři

Oproti tradičním operátorům (T-Mobile, Vodafone a O2) má virtuál Tesco Mobile výrazný náskok, jeho index zákaznické spokojenosti (CSI) dosáhl 88,2 bodu, což je o 11,7 více než v případě nejlepšího výsledku mezi tradičními operátory. Vysokého hodnocení dosáhlo Tesco Mobile také v případě loajality zákazníků, index CLI dosáhl 93,4 bodu a většina dotazovaných zákazníků Tesco Mobile by doporučila svého operátora i ostatním. Výzkum provedla v únoru a březnu 2015 agentura Ipsos.

„Tesco Mobile má stabilně vysoké hodnocení zákaznické spokojenosti, oproti roku 2013 došlo ke změně o pouhé jedno procento. Výborný výsledek, kterého jsme v aktuálním průzkumu dosáhli, nás nesmírně těší a je odměnou za naši snahu poskytnout zákazníkům takové podmínky, které budou co nejvíce odpovídat jejich požadavkům a potřebám,“ uvedla Michala Bartková, manažerka Provozu a zákaznické péče.

Z výzkumu dále vyplynulo, že zákazníci na Tesco Mobile oceňují především výhodné ceny a poskytované bonusy.  Jako hlavní důvod své spokojenosti to uvedlo 45,2 %. Těsně před realizací průzkumu Tesco Mobile navíc představil svůj nový balíček 4 výhod za 1 dobití, v rámci kterého zákazníci získají nejen bezplatné volání a SMS ve vlastní síti a výhodné volání do sítí ostatních, ale i online hudbu zdarma a až 1000 Kč zpět na nákupy v prodejnách Tesco.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Tesco Mobile má spokojenější zákazníky než tradiční operátoři


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.