Přeposlat SAZKAmobil představuje novinku – Šťastný tarif 377

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

SAZKAmobil představuje novinku – Šťastný tarif 377

20.05.2015 | Tisková zpráva | Operátoři, tarify | Komentářů: 0 |

Před více než rokem spustila společnost SAZKA nového virtuálního operátora SAZKAmobil. Od samého počátku je cílem SAZKAmobilu stát se jedničkou na trhu. A zatím k tomu má nakročeno velmi dobře. K dnešnímu dni získal na místním, plně saturovaném telco trhu 150 000 zákazníků. Tím potvrdil pozici nejrychleji rostoucího českého virtuálního operátora. Od 4. května přichází s velmi výhodným tarifem v cenovém rozmezí 299–400 Kč.

SAZKAmobil představuje novinku – Šťastný tarif 377

SAZKAmobil spustil své služby 17. února 2014 a od té doby je považován za černého koně v rámci tuzemských virtuálních operátorů. „Potvrdilo se nám, že zákazníci nejvíce oceňují zajímavé odměny za dobití a také možnost zúčastnit se číselné loterie SAZKAmobil šance, kde lze vyhrát i jackpot v minimální hodnotě čtvrt milionu korun. Jsme hrdí na to, že jsme nejrychleji rostoucím virtuálním operátorem v Česku,“ shrnuje úspěch Jan Schmiedhammer, ředitel SAZKAmobilu.

Šťastný tarif bez závazku a nová distribuční místa

„I nadále chceme přinášet nové, výhodnější a klientsky přívětivější služby. Aktuálně proto rozšiřujeme počet prodejních míst o Českou poštu a prodejní síť Globusu. Naší poslední produktovou novinkou je Šťastný tarif, který patří mezi vůbec nejvýhodnější české tarify v cenovém rozmezí 299–400 Kč,“ říká Jan Schmiedhammer.

Šťastný tarif od SAZKAmobilu patří ve srovnání s nabídkou všech ostatních operátorů (virtuálních či klasických) mezi nejvýhodnější české tarify*. Za cenu 377 Kč měsíčně zákazníci dostanou 1 000 volných minut do všech sítí v ČR, internet v mobilu a zvýhodněné ceny volání i SMS. Šťastný tarif získají všichni ti, kteří si koupí předplacenou SIM kartu SAZKAmobilu a dobijí ji na minimálně 400 Kč. Poté stačí už jen požádat o převod na tarifní služby prostřednictvím webového formuláře na www.sazkamobil.cz nebo na zákaznické lince *11.

SAZKAmobil představuje novinku – Šťastný tarif 377

Spokojený zákazník je u nás na prvním místě

Kromě volání, SMS za skvělé ceny a hry je u SAZKAmobilu samozřejmostí i zákaznický servis. Pokud klient potřebuje poradit nebo pomoci, tak má možnost na rozdíl od konkurence (viz přehled níže) zavolat ZDARMA 24 hodin denně a 7 dní v týdnu na naši zákaznickou linku *11 nebo 800 77 11 11.

SAZKAmobil představuje novinku – Šťastný tarif 377

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 1

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku SAZKAmobil představuje novinku – Šťastný tarif 377


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.