Přeposlat Huawei zapojila kreativitu na maximum a celosvětově uvedla smartphone Huawei P8max

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Huawei zapojila kreativitu na maximum a celosvětově uvedla smartphone Huawei P8max

17.04.2015 | Tisková zpráva | Aplikace, hry | Komentářů: 0 |

Před dvěma lety Huawei představila v Londýně legendární smartphone P6, první z řady inteligentních a krásných přístrojů. Včera se Huawei do Londýna vrátila, aby zde představila své dva nejnovější smartphony řady P – uživatelsky přívětivý Huawei P8 a Huawei P8max. Huawei P8max vychází z nádherného designu modelu P8 a má větší 6,8palcový displej, delší výdrž baterie a jedinečný fotoaparát s detekcí světla pro focení v jakémkoli prostředí. Z řady P zdědil i elegantní ID design a možnosti luminografie (malování světlem). Všechny tyto vlastnosti dohromady přinášejí zákazníkům lepší zážitky s novými smartphony Huawei s velkým displejem.

Huawei zapojila kreativitu na maximum a celosvětově uvedla smartphone Huawei P8max

Smartphone s displejem s poměrem stran 16:9 se velmi příjemně drží a používá. Velká baterie 4360mAh disponuje navíc technologií Huawei na úsporu energie a řízení spotřeby, která zaručuje mimořádně dlouhou výdrž baterie. S touto baterií mohou uživatelé sledovat stažené video více než 15 hodin v kuse. Přední i zadní fotoaparát smartphonu Huawei P8max využívají kombinaci 5+13 megapixelů a zadní fotoaparát je vybavený profesionální technologií ISP – Image Signal Processor (podobnou technologii, která se používá v digitálních zrcadlovkách) a dvojtónovým bleskem, který na nočních snímcích pomáhá zachytit skutečné barvy. Režimy luminografie a natáčení videa poskytují navíc uživatelům další nástroje pro vlastní uměleckou tvorbu.

Větší displej, větší baterie a „větší sny“

Huawei P8max využívá 6,8palcový FHD JDI displej, který je největší in-cell FHD displej na světě. Poměr stran displeje 16:9 umožňuje, aby byl telefon tenčí, lépe se ovládal a snadněji nosil. Smartphone podporuje zobrazování na šířku, což uživateli usnadňuje čtení a prohlížení na telefonu zatámco technologie pro vylepšení barev umocňuje vizuální zážitek.

Huawei P8max má 6,8palce velký displej a velkou 4360mAh baterii – vše je zabaleno v extrémně tenkém těle 6,8 mm. Zařízení je ideální pro dlouhodobou zábavu a díky technologii pro úsporu a řízení spotřeby energie Huawei umožňuje streaming videa více než 10 hodin.

Huawei zapojila kreativitu na maximum a celosvětově uvedla smartphone Huawei P8max

Jedinečné fotografické funkce pro větší kreativitu

Huawei P8max využívá kombinaci 5+13 megapixelů předního a zadního fotoaparátu. Zadní fotoaparát s čipem Image Signal Processor s rozlišením 13 megapixelů a optickou stabilizací obrazu umožňuje lepší fotografování v noci. Technologie optické stabilizace obrazu u smartphonu Huawei P8max snižuje čas závěrky o 2-3 stupně, což zajišťuje jasnější a ostřejší fotografie. Blesk s dvojitým tónováním navíc účinně přispívá k zobrazení skutečných barev a i snímky pořízené za tmy či šera tak působí živě.

Huawei P8max nabízí uživatelům nejlepší nástroj pro kreativní tvůrčí činnost – disponuje funkcemi luminografie i natáčení videa, která omezuje nutnost pozdějšího stříhání. Smartphone má také fotografické režimy pro zkrášlení obličeje, selfie, panoramatický záběr i časosběrné snímání. Velký displej smartphonu Huawei P8max dovoluje tvořit a užívat si svobodu umělecké tvorby.

Na rozdíl od funkcí luminografie na běžných telefonech Huawei P8max umožňuje prohlížení v reálném čase a manuální ovládání clony snímku. Zařízení má funkci optické stabilizace obrazu na zadním fotoaparátu, díky které lze dosáhnout skvělých snímků i bez stativu. Jedinečný „režisérský“ režim umožňuje uživatelům sdílet to co právě natočili. Smartphone dokáže také vytvořit filmový štáb s dalšími třemi telefony a pomocí přepínání různých záběrů tak lze natáčet skvělé filmy bez nutnosti stříhání.

Huawei zapojila kreativitu na maximum a celosvětově uvedla smartphone Huawei P8max

Nový estetický design

Nejvýraznějším rysem telefonu Huawei P8max je hladká zadní kovová strana telefonu s poměrem kovu 94 %. Celé tělo smartphonu je vyřezané z bloku leteckého hliníku.

Huawei P8max využívá špičkovou technologii uvolňování tepla, aby nedocházelo k přehřívání. Smartphone využívá stejný vysoce tepelně vodivý hliník DX19, který se používá v některých luxusních vozech. Koeficient tepelné vodivosti je devětkrát vyšší než u nerezové oceli a 3,8krát vyšší než u hliníkovo-hořčíkové slitiny, která se používá u běžných telefonů.

Huawei zapojila kreativitu na maximum a celosvětově uvedla smartphone Huawei P8max

Vynikající komerční aplikace, jako například bezdrátový projektor, tisk přes Bluetooth

Huawei P8max je vybavený funkcemi jako je tisk přes Bluetooth, bezdrátová projekce a GPS pro komerční použití, které společně zvyšují produktivitu. Huawei P8max pomáhá uživatelům pohodlněji vyřizovat emaily, upravovat dokumenty a plnit kancelářské úkoly. P8max nabízí také volitelný perforovaný kožený kryt s průhlednými otvory, který umožňuje podívat se na příchozí hovory a upozornění bez otevření krytu a vyhnout se tak ulpívání otisků prstů a skvrn na běžných průhledných krytech. Kožený kryt také podporuje pohotovostní režim.

Huawei P8max má dvě verze, standardní a prémiovou. Na českém trhu bude dostupná standardní verze Huawei P8max (16 GB, dual SIM) ve druhé polovině roku ve volné distribuci za doporučenou maloobchodní cenu 15 490 Kč vč. DPH.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Huawei zapojila kreativitu na maximum a celosvětově uvedla smartphone Huawei P8max


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.