Přeposlat LAMA mobile opět obdarovává své zákazníky, volání zdarma si užijí celý den

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

LAMA mobile opět obdarovává své zákazníky, volání zdarma si užijí celý den

03.04.2015 | Tisková zpráva | Operátoři, tarify | Komentářů: 0 |

Virtuální mobilní operátor LAMA mobile přináší velikonoční dárek svým zákazníkům. Po dobu 24 hodin mohou na Velikonoční pondělí telefonovat zdarma do všech sítí.

LAMA mobile opět obdarovává své zákazníky, volání zdarma si užijí celý den

Zákazníci LAMA mobile se mohou o Velikonocích těšit na štědrý dárek. Na Velikonoční pondělí pro ně LAMA mobile přichystala volání zdarma do všech mobilních sítí i pevných linek v České republice. Využít tuto příležitost mohou všichni zákazníci využívající tarifů SPOŘIVÁ LAMA a CHYTRÁ LAMA, nebo celé skupinky zákazníků s paušály LAMÍ RODINKA a LAMÍ FIRMA. Tento benefit bude poskytnut také zákazníkům, kteří doposud využívají historické tarify CHYTRÁ LAMA 249 i 399 a UPOVÍDANÁ CHYTRÁ LAMA. Akce se nevztahuje na placené barevné linky, zahraniční hovory či SMS.

„Našich klientů si velmi vážíme, a proto se neustále snažíme přinášet nové výhody jako poděkování za jejich loajalitu,“ říká manažerka komunikace a značky LAMA mobile Veronika  Kliská. „Velikonoční volání zdarma je již několikátou aktivitou v tomto roce. LAMA mobile například od 3. 4. nově nadělí zákazníkům s paušály SPOŘIVÁ LAMA a CHYTRÁ LAMA neomezené volání ve vlastní síti.“

Virtuální mobilní operátor LAMA mobile je součástí holdingu LAMA ENERGY GROUP, který kromě komunikačních služeb nabízí dodávky plynu a elektřiny. Tím poskytuje klientům komplexní služby za výhodných podmínek. Plyn a elektřinu nabízí holding svým zákazníkům prostřednictvím společnosti LAMA energy. Ta těží plyn a ropu na jižní Moravě prostřednictvím firmy LAMA GAS&OIL a dvě třetiny svých tržeb generuje díky obchodování s ropnými produkty v Kanadě. LAMA ENERGY GROUP má i vlastní výrobní kapacitu v podobě Teplárny Otrokovice, kde se kogeneračně vyrábí teplo a elektřina.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku LAMA mobile opět obdarovává své zákazníky, volání zdarma si užijí celý den


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.