Přeposlat Nokia a Siemens spojují své síly

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Nokia a Siemens spojují své síly

27.02.2007 | Martin Kněžík | Aktuality, recenze | Komentářů: 0 |

S vizí 5 miliard lidí, kteří budou do roku 2015 připojeni a neustále online, je plánovaná společnost Nokia Siemens Networks připravena propojit svět.

S vizí 5 miliard lidí, kteří budou do roku 2015 připojeni a neustále online, je plánovaná společnost Nokia Siemens Networks připravena propojit svět.

Barcelona, Španělsko/Praha - Na Světovém kongresu 3GSM 2007 v Barceloně společnosti Nokia a Siemens společně představily budoucí Nokia Siemens Networks, jež bude světovým vedoucím hráčem v oblasti telekomunikací se silnými pozicemi v nejrychleji rostoucích tržních segmentech a regionech. Nová společnost bude mít jedinečnou schopnost nabídnout komplexní konvergentní řešení, založená na širokém portfoliu produktů, služeb a zařízení pro pevnou a mobilní infrastrukturu. Plánovaná fúze, kterou Nokia Siemens Networks vznikne, by měla být uzavřena v prvním čtvrtletí roku 2007.

„Společnost Nokia Siemens Networks bude mít ideální pozici pro poskytnutí pomoci našim zákazníkům zachytit příležitosti, které se objeví až v roce 2015, kdy komunita lidí online připojených dosáhne počtu kolem pěti miliard. V roce 2015 budeme žít v širokopásmovém IP světě, ve kterém bude pět miliard lidí v praxi stále online, připojeno na internet, k jeho bohatému obsahu, službám a samozřejmě bude online propojeno jeden s druhým,“ řekl Simon Beresford-Wylie, jmenovaný Chief Executive Officer (CEO) budoucí společnosti Nokia Siemens Networks. „Ač má Nokia Siemens Networks konkurenceschopnou velikost, víme, že toto je pouhý začátek. Jak se svět telekomunikací mění, budeme vytvářet také zákaznické hodnoty prostřednictvím inovací, rychlosti a hlubokého porozumění koncovému uživateli.“

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 1

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Nokia a Siemens spojují své síly


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.