Přeposlat Tesco Mobile představuje novou nabídku: více odměn a až 1000 Kč zpět

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Tesco Mobile představuje novou nabídku: více odměn a až 1000 Kč zpět

24.02.2015 | Tisková zpráva | Operátoři, tarify | Komentářů: 0 |

Tesco Mobile, druhý největší virtuální operátor na českém trhu, přichází s novou atraktivní nabídkou. Za pouhé dobití kreditu získají zákazníci hned čtyři výhody v jednom balíčku – bezplatné volání a SMS v rámci sítě Tesco Mobile, levné hovory do ostatních sítí, on-line hudbu bez nutnosti platit za datové přenosy a až 1000 Kč zpět na nákupy v prodejní síti Tesco.

Tesco Mobile představuje novou nabídku: více odměn a až 1000 Kč zpět

Virtuální operátor Tesco Mobile si za necelé dva roky na českém trhu získal přízeň zákazníků díky bezkonkurenční nabídce volání a SMS i kvalitnímu pokrytí díky zázemí operátora O2, v jehož síti působí. 25. února uvádí Tesco Mobile na trh nový balíček služeb, který zahrnuje ještě více výhod pro celou rodinu – mladší generace ocení přístup k on-line hudbě zdarma, starší generace slevy na nákupy v prodejnách Tesco a všichni bezplatné volání v rámci vlastní sítě.

„Naši novou nabídku jsme sestavovali tak, aby byla pro zákazníky co nejpřehlednější a nejvýhodnější, a zároveň jim poskytla něco navíc. Balíček, který právě uvádíme na trh, tak zahrnuje více služeb než naše dosavadní nabídka, přitom si však stále drží jednu z nejvýhodnějších cen na trhu. Věříme, že naši zákazníci ocení, že nemusí složitě zvažovat, zda je pro ně lepší například volání v rámci vlastní sítě zdarma nebo levnější sazba do ostatních sítí. Všechny výhody totiž získají pohromadě,“ uvádí Lada Franková, marketingová manažerka Tesco Mobile.

Po dobití kreditu v hodnotě alespoň 300 Kč měsíčně získají zákazníci rovnou čtyři výhody:

  • Bezplatné volání a SMS v rámci Tesco Mobile – Využívat předplacené služby Tesco Mobile se vyplatí celé rodině. V rámci sítě je totiž volání i SMS zcela zdarma.
  • Volání do ostatních sítí za zvýhodněnou cenu 1,50 Kč/min. a SMS za 1 Kč – zvýhodněná cena volání oproti základní ceníkové ceně 2,50 Kč/min a 1,50 Kč/SMS
  • Přístup k on-line hudbě prostřednictvím aplikací Youradio.cz a Evropa 2 zdarma – I bez datového tarifu mohou zákazníci poslouchat hudbu on-line. Balíček služeb Tesco Mobile nově obsahuje i bezplatný přístup k oblíbené hudební stanici Evropa 2 a hudební aplikaci Youradio.cz, které umožňuje poslouchat hudbu podle vybraných interpretů a žánrů.
  • Unikátní věrnostní program s možností získat až 1000 Kč zpět – Za dobitý kredit získá zákazník Clubcard body, které vymění za finanční poukaz na nákupy v obchodech Tesco. Výše bonusu se pohybuje v rozmezí 3 – 20 %, což odpovídá finanční částce 30 Kč – 1000 Kč. Odvíjí se totiž od celkové hodnoty dobitého kreditu, způsobu jeho dobíjení a zvolené doby čerpání bonusu. Množství provolaného kreditu mohou zákazníci sledovat prostřednictvím internetové samoobsluhy a sami se rozhodnout, ve které fázi bonus využijí.

 

Čtyři výhody za jedno dobití jsou k dispozici všem členům věrnostního programu Tesco Clubcard po přihlášení do internetové samoobsluhy na www.tescomobile.cz/samoobsluha a platí vždy 30 dní od dobití kreditu v hodnotě 300 Kč.

Jako doplněk k základní nabídce poskytuje operátor i výhodné datové tarify, které lze aktivovat na třicet dní prostřednictvím internetové samoobsluhy nebo bezplatné SMS. Na výběr je ze tří variant balíčků: MINI (99,- Kč za 100 MB), MIDI (199,-Kč za 300 MB) a MAXI (299,- Kč za 1000 MB).

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Tesco Mobile představuje novou nabídku: více odměn a až 1000 Kč zpět


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.