Přeposlat Samsung představil na akci Unpacked Samsung Hub a nové obsahové služby pro GALAXY S 4

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Samsung představil na akci Unpacked Samsung Hub a nové obsahové služby pro GALAXY S 4

20.03.2013 | Tisková zpráva | Aplikace, hry | Komentářů: 0 |

Samsung Hub, integrovaný obchod s multimediálním obsahem, poskytne spotřebitelům důmyslný způsob prohlížení v podobě časopisu

Samsung představil na akci Unpacked Samsung Hub a nové obsahové služby pro GALAXY S 4

Společnost Samsung Electronics Co., Ltd. představila na akci GALAXY S 4 Unpacked soubor nových zajímavých obsahových služeb, včetně integrovaného obchodu s multimediálním obsahem Samsung Hub. Ten poskytuje komplexní nabídku – hudbu, video, knihy a hry, které lze prohlížet stejně jednoduše, jako když listujete časopisem.

Samsung Hub se stává jedinou vstupní branou k čtyřem obsahovým službám, díky čemuž je neuvěřitelně snadné a pohodlné ho používat. Můžete procházet nejrůznější typy obsahu v jednotlivých službách a v rámci jediného účtu obsah snadno nakupovat a spravovat. Samsung Hub je vybaven integrovaným vyhledávačem – zadáte-li klíčové slovo, současně se zobrazí výsledky vztahující se k obsahu ve všech čtyřech službách.

Samsung představil na akci Unpacked Samsung Hub a nové obsahové služby pro GALAXY S 4

Samsung ChatON pro GALAXY S 4 nabízí holistický způsob komunikace tím, že kombinuje zábavnou a kreativní výměnu textových zpráv s velmi kvalitní službou mVoIP/Video Chatting. Můžete si vychutnat vysoce kvalitní video a hlasový chat přes WiFi a mobilní sítě až se dvěma přáteli a můžete také snadno přepínat mezi textovým chatem a video/hlasovým chatem a naopak. Funkce Dual Camera umožňuje současně použít při nahrávání videozáznamů i pořizování fotografií přední i zadní kameru, díky čemuž máte možnost oba záběry během video hovoru sdílet. Funkce Share Screen pak nabízí nový způsob sdílení - můžete sdílet displej svého mobilního telefonu se svým protějškem a během hovoru ho společně ovládat, aniž byste museli na jeho přístroj posílat či stahovat nějaké soubory.

Překladač v rámci služby ChatON s názvem S Translator vám umožňuje užívat si konverzace s přáteli, i když každý mluvíte jiným jazykem. Přijaté zprávy od vašich známých mohou být automaticky přeloženy do vašeho jazyka, stejně tak je možný překlad vámi odesílaných zpráv. Překladová funkce v ChatON je dostupná pouze pro Samsung GALAXY S 4.

Samsung představil na akci Unpacked Samsung Hub a nové obsahové služby pro GALAXY S 4

Group Play umožňuje uživatelům sdílet s přáteli fotografie, hudbu, dokumenty a hry bez ohledu na to, kde se zrovna nachází, a bez nutnosti přístupu k síťovému připojení. Telefon GALAXY S 4 bude obsahovat předinstalované hry. Společnost Samsung otevírá svůj SDK veřejnosti a vyzývá další partnerské vývojářské společnosti, aby do budoucna vyvíjely další typy her, čímž dokládá svoji filozofii inovací vzniklých na základě požadavků uživatelů, které se následně stávají jejich další inspirací.

Telefon Samsung GALAXY S 4 je prvním zařízením na světě s předinstalovanou funkcí payWave společnosti Visa na zabudovaném zabezpečovacím prvku, kterou mohou využívat jak operátoři mobilních sítí, tak banky. V následujících měsících se součástí zabezpečovacího prvku stanou i další platební aplety různých značek. Bezkontaktní NFC platby budou dostupné na telefonu GALAXY S 4 globálně na komerční bázi. Kromě využití zabezpečovacího prvku na SIM kartě bude použit i zabudovaný zabezpečovací prvek.

Samsung představil na akci Unpacked Samsung Hub a nové obsahové služby pro GALAXY S 4

„Tyto nové zajímavé obsahové služby mají našim uživatelům poskytnout co nejlepší zážitky, které naše odvětví dokáže nabídnout. Zaměřujeme se na trvalé inovace v široké škále výrobků a služeb tak, abychom uspokojili očekávání uživatelů,“ řekl Won-Pyo Hong, prezident a ředitel Samsung Media Solution Center.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 1

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Samsung představil na akci Unpacked Samsung Hub a nové obsahové služby pro GALAXY S 4


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.