Přeposlat Poděkování našim uživatelům

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Poděkování našim uživatelům

01.01.2007 | Martin Kněžík | Aktuality, recenze | Komentářů: 0 |

Rok se s rokem sešel a proto jistě nebude od věci, když se zlehka poohlédnu za tím minulým a pokusím se odhalit část plánů roku nového.

Vážení uživatelé, přátelé našeho webu,

rok se s rokem sešel a proto jistě nebude od věci, když se zlehka poohlédnu za tím minulým a pokusím se odhalit část plánů roku nového.

Rok 2006 byl pro nás ve znamení rozvoje a velkých změn. Jistě jste si všimli, že weby dostaly novou tvář, přibylo služeb a celkově jsou nyní uživatelsky příjemnější, než tomu bylo u staré verze. Důvodů pro změnu bylo hned několik. Původní weby byly koncipovány jako poloprofesionální a již nestačily nárokům uživatelů. Také grafická stránka zestárla a bylo nutné vytvořit nový, moderní kabátek. Ač se to může zdát neuvěřitelné, tvůrcem všech našich webů je jeden člověk. A sice Jan Šmidák...webmaster a zároveň jednatel společnosti. Odvedl neuvěřitelný kus práce a za to mu patří velký dík.

Mnoho z Vás navštěvuje denně sekci článků. Jejich kvalita nebyla vždy perfektní, ale troufám si tvrdit, že v tomto směru jsme udělali velký krok kupředu a budeme tak pokračovat i nadále. Postupně navazujeme spolupráci s odborníky v jednotlivých oblastech a díky tomu si na našich stránkách budete moci přečíst stále kvalitnější recenze produktů, zajímavosti a rady. Za zmínku jistě stojí zcela nové diskusní fórum, jehož spuštění proběhne v nejbližší době. Věřím, že se zde vytvoří stálá komunita lidí, která web výrazně oživí.

Jak už názvy webů napovídají, snažíme se, aby sloužily jako komplexní katalogy produktů. Počínaje základními parametry, přes recenze až po možnost zakoupení výrobku. Možnosti jsou v tomto opravdu široké, avšak ruku v ruce s tím se zvyšuje i náročnost na údržbu webů a celkovou správu. Máme tedy před sebou dlouhou cestu se spoustou úkolů. Věřím, že tyto úkoly zvládneme a výsledkem budou perfektní weby, na kterých najdete vše, co hledáte a budete se vždy rádi vracet.

V dnešní hektické době se vše točí kolem peněz. Správa katalogů je taktéž nákladnou záležitostí, avšak investice do kvalitního obsahu se jistě vyplatí. O finanční stránku katalogů se stará obchodní ředitel společnosti pan Petr Beneš, jemuž bych chtěl poděkovat za uvolnění nemalých prostředků, díky kterým je možné weby neustále rozvíjet a poskytnout Vám tak kvalitnější informace.

Poslední důležitou věcí, která se stala v roce 2006 bylo spuštění katalogu automobilů a tiskáren. Tam se nyní nacházejí naše priority a usilovně pracujeme na jejich obsahu.

V tomto roce 2007 se dočkáte spuštění dalších katalogů a služeb, které Vám jistě zpříjemní hledání informací ze všech oblastí.

Na závěr přichází poděkování Vám všem...našim uživatelům. Jste to právě Vy, komu vděčíme za stoupající návštěvnost a zájem o naše stránky. Tím, že se k nám vracíte, oceňujete naší práci tím nejlepším možným způsobem a dodáváte nám motivaci k další činnosti. Děkujeme.

Do roku 2007 přeji Vám všem mnoho úspěchů v pracovním i osobním životě a hlavně pevné zdraví.

Martin Kněžík

šéfredaktor

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 3

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Poděkování našim uživatelům


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.