Přeposlat Siemens CFX65 uživatelská receze

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Siemens CFX65 uživatelská receze

17.08.2006 | Martin Jakubec | Aktuality, recenze | Komentářů: 0 |

Tento telefon patří už ke starým modelům a většinou se už na trhu objevuje jen v doprodejích. Jinak se ale jedná o ne moc častý telefon od firmy Siemens a to hlavně po jeho tvarové stránce, protože Siemens CFX65 je véčko.

Tento telefon patří už ke starým modelům a většinou se už na trhu objevuje jen v doprodejích. Jinak se ale jedná o ne moc častý telefon od firmy Siemens a to hlavně po jeho tvarové stránce, protože Siemens CFX65 je véčko. Tenhle telefon si příliš nezakládá na svých funkčních vlastnostech a bohatosti, ale spíše na designu, který si myslím je docela povedený.

Vzhled:

Co snad hned každého na designu telefonu zaujme je jakési obrovské poutko, které je určitě na první pohled na telefonu zbytečné a někdo by si mohl říct: ,,Na co tam vlastně je?“ Fakt je ten, že toto ,,poutko“ je jakýmsi zajímavým designérským prvkem a ve skutečnosti se nejedná ani tolik o poutko telefonu, jako o jeho zajímavě zabudovanou anténu (i když by se asi o jejím zabudování dalo trochu polemizovat).

Jinak si ale z vnější strany na telefonu všimneme zajímavého použití fialové a stříbrné barvy, jejichž propojení se mi zdá tak trochu odvážné, ale nakonec musím uznat, že to není zase tak špatné. Co je ale ještě na přední straně telefonu alespoň pro mně designově zajímavé, je zdánlivě jakoby vypouklá vnější přední strana, která ale svou vypouklostí hodně klame. Dále jsem si všiml i zajímavého schování blesku fotoaparátu, který docela volně splývá se stříbrným lemováním vnějšího displeje.

Po otevření telefonu narazíme na docela zajímavou klávesnici, na které to vypadá, jakoby se prostřední sloupec čísel na číselníku z nenadání rozšířil a trochu potlačil ty sloupce vedle sebe, což je myslím docela pěkné a zajímavé.

Výbava:

Ve výbavě telefonu můžeme najít vnější pouze černobílý displej zobrazující jen základní údaje, což je alespoň pro mě na dnešní dobu dost neuspokojivé a to když ještě navíc ani ten vnitřní displej se svými 65 tisíci barvami moc neoplývá kvalitou (ale jak jsem již zmínil, je to už starší model a tak to musíme brát v potaz).

Na druhou stranu ale telefon obsahuje 40 hlasé polyfonní vyzvánění, které si myslím je docela slušné. Dále je pak v telefonu interní paměť s kapacitou 4 MB, což není zase tak moc, pokud chceme mít v telefonu alespoň trochu výběr ve vyzváněních, tapetách a podobných věcech, infraport (Bluetooth ne), GPRS, WAP, adresář na docela skromných 250 jmen, kapacita na 100 zpráv, hlasité handsfree, funkce pro psaní T9, která je běžná a osvědčená, diktafon a nakonec samozřejmě digitální fotoaparát s rozlišením 0.31 Mpix, které je standardní a jeho kvalita není nějak zázračná.

Závěrečné hodnocení:

Telefon je určitě docela zajímavý po jeho designové stránce (i když fialová není moje oblíbená barva) a co se týče vybavení, tak to je spíše průměrné, než že by vynikalo. A z toho alespoň pro mě plyne, že telefon je pro málo náročné uživatele, kteří nemají zapotřebí nějak moc používat jiné funkce, než je telefonování a psaní SMS, protože na nějaké ,,vyskakování“ tento telefon s jeho výbavou určitě není.

Související odkazy a zdroje informací

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 2

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Siemens CFX65 uživatelská receze


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.