Přeposlat Siemens A31 uživatelská recenze

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Siemens A31 uživatelská recenze

04.07.2006 | Kristian Olasz | Aktuality, recenze | Komentářů: 0 |

Siemens A31 má klasickou konstrukci.Mobil je dostupný v šedé a červené barvě.Rozměry telefonu jsou: 102 × 46 × 18 mm a hmotnost 85 g. Pro mobil s klasickou konstrukcí je typický jeden displej, který je u Siemensu A31 barevný.

Siemens A31 má klasickou konstrukci.Mobil je dostupný v šedé a červené barvě.Rozměry telefonu jsou: 102 × 46 × 18 mm a hmotnost 85 g. Pro mobil s klasickou konstrukcí je typický jeden displej, který je u Siemensu A31 barevný.Obsahuje 65 tisíc barev.Kvůli pasivní technologii, kterou displej obsahuje se budou ikonky a sedm řádek textu při rychlém listování překrývat.

Baterie je typu Li-Ion a kapacita baterie 820 mAh.Mobil na jedno zapnutí vydrží 270 hodin, nesmí se ale aktivně používat.Při telefonování mobil vydrží 300 minut.Mobil je potřeba nabíjet dvě hodiny.

Mobil má vestavěnou anténu, konektor pro externí anténu a systémový konektor pro kabel. Konektor pro externí anténu je využitelný například v automobilu nebo i v budově, kde je špatný signál. Systémový konektor pro kabel umožňuje připojení mobilu k počítači.Připojení je možné pouze kabelem. Používá se buď sériové (COM) nebo USB rozhraní.

Telefon umí pracovat ve frekvenčních pásmech sítí GSM 900, 1 800, 1 900 MHz .V Evropě se používají pásma 900 a 1 800 MHz, v Americe naopak pásma 1 900 nebo 850 MHz. Velikost uživatelské paměti je 1,5 MB.Mobil je 100% počeštěn (nechybí podpora českých znaků apod). Nejčastěji používané funkce jdou poskládat do odděleného menu. Mobil dále obsahuje vícehlasé vyzvánění,vibrační vyzvánění,uživatelský zvuk pro SMS, nahrávání melodií z počítače,vyzváněcí profily a hlasité handsfree.

Mobil umožňuje psát dlouhé zprávy.Taková dlouhá zpráva se při odeslání rozdělí do několika částí. Telefon příjemce potom tyto části dokáže spojit do původní dlouhé zprávy.Mobil také obsahuje funkci T9(nezkracuje). Je to tzv. rychlé psaní SMS v češtině.Tuto funkci pro rychlé psaní lze trvale vypnout.Mobil také umožňuje posílání EMS.Na rozdíl od běžných SMS dovolí do textu vkládat jednoduché obrázky, animace, zvuky a jiné objekty.

Pro mobil A31 je dále typický budík,který funguje úplně stejně jako na hodinkách.Můžete si také nastavit opakovaný budík nebo buzení při vypnutém mobilu. Mobilu dále nechybní kalendář , upomínky, kalkulačka , minutka a stopky. Kalendář připomíná běžný papírový plánovací kalendář a v upomínkách můžeme nastavit upozornění na událost v kalendáři.

Do mobilu lze doinstalovat další, většinou jednodušší aplikace nebo hry.Nahrané nebo přijaté video soubory lze v mobilu prohlížet v přehrávači videa.

Související odkazy a zdroje informací

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 4

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Siemens A31 uživatelská recenze


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.