Přeposlat Za starý telefon dobíjecí kupon v hodnotě 100 Kč

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Za starý telefon dobíjecí kupon v hodnotě 100 Kč

15.07.2010 | T-Mobile | Ostatní články | Komentářů: 0 |

Praha, 15. července 2010 - T-Mobile se i nadále angažuje v aktivitách zaměřených na ochranu přírody a životního prostředí. Od 15. července mohou všichni zájemci přinést do libovolné Značkové prodejny starý mobilní telefon, za který obdrží dobíjecí kupon v hodnotě 100 Kč. Akce navazuje na úspěšný sběr vysloužilých přístrojů na letošním ročníku festivalu Rock for People.

 "Recyklací mobilů se zabýváme dlouhodobě. V roce 2008 jsme uskutečnili velmi úspěšnou akci Recyklístek, během níž naši zákazníci dostávali za starý přístroj slevové kupóny," říká Jitka Chocová, manažerka společenské odpovědnosti T-Mobile a dodává: "Na Rock for People jsme na tuto akci navázali a velice nás potěšilo, že se setkala s úspěchem."

 

Na červencovém festivalu se vybralo celkem 355 kusů. Díky úspěchu akce se T-Mobile rozhodl tuto příležitost nabídnout za stejných podmínek i ostatním klientům. Možnost vrátit starý přístroj výměnou za dobíjecí kupon poběží na Značkových prodejnách T-Mobile do vyčerpání zásob, nejdéle však do 31. srpna 2010. Počet kuponů na osobu bude limitován, každý zákazník má příležitost přinést dva přístroje.

 

Odevzdáním vysloužilého mobilu pomohou zákazníci nejen přírodě, ale zároveň podpoří projekt na záchranu goril v Africe. Ten letos odstartovala pražská Zoo ve spolupráci se společností REMA, jež se stará o ekologickou likvidaci přístrojů. Gorily totiž žijí v oblastech, kde se těží některé materiály právě na výrobu mobilních telefonů, MP3 přehrávačů a jiných elektronických přístrojů, a kvůli těžbě jsou ze svého přirozeného prostředí vytlačovány. Společnost REMA za každý vrácený mobil přispěje desetikorunou právě na projekt jejich záchrany.

 

Více informací na www.prosvetkolemnas.cz.

 

Zdroj informací: www.t-press.cz

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Za starý telefon dobíjecí kupon v hodnotě 100 Kč


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.