Přeposlat Siemens SK65

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Siemens SK65

24.05.2006 | Kristian Olasz | Aktuality, recenze | Komentářů: 0 |

Těžký a velký telefon s klasickou konstrukcí, který je vhodný pro práci.To je Siemens SK65. Je to líbivý a elegantní telefon , s designem ostrých hran.

Rozměry telefonu:

výška: 120 mm

šířka: 40 mm

tloušťka: 22 mm

hmotnost: 144 g

Těžký a velký telefon s klasickou konstrukcí, který je vhodný pro práci.To je Siemens SK65. Je to líbivý a elegantní telefon , s designem ostrých hran. Na přední straně najdeme aktivní displej , logo výrobce a otvory vestavěného reproduktoru.Pod displejem je čtyřsměrný ovládací kříž.

Z černého hladkého plastu je numerická část.Na klávesnici se píše dobře, jelikož jsou klávesy dostatečně velké a také díky zvýšené spodní hraně.Na pravém boku najdeme nahrávací tlačítko a v levém horním rohu se pak tísní úzké okénko infraportu. Společný datový a napájecí konektor je umístěn na spodní hraně telefonu.Kapacitu 750 mAh nabízí Li-Ion baterie , která dokáže telefon udržet až 250 hodin v pohotovosti, nebo uskutečnit až pět hodin hovoru. Pokud pootočíme zadní částí o devadesát stupňů,vznikne kříž, jehož spodní část odhalí plnohodnotnou QWERTY klávesnici.Ta obsahuje tři základní řídicí klávesy.

Telefon má jeden barevný displej, který zobrazí 65 tisíc barev. Displej je aktivní(TFT).Při psaní SMS je telefon schopný zobrazit 11 řádků, při čtení SMS 11 řádků a při prohlížení wapu 9 řádků.Trvale lze nastavit velikost písma (např. v nabídce nebo při psaní zpráv).Displej je orientován vertikálně.

Telefon nemá vestavěný fotoaparát.

Při otevření hlavní nabídky se objeví matice ikon. Prostředí můžete upravit pomocí grafických témat, ale přednastavené tmavé téma telefonu pasuje nejvíce. Lze zapnout spořič obrazovky, který může být animovaný, stačí pouze nahrát do telefonu a poté zvolit obyčejný animovaný obrázek ve formátu GIF.

Telefon má vestavěnou anténu. Pokud se nacházíte na místě, kde je špatný signál, můžete využít konektor pro externí anténu.

Prostřednictvím infraportu se telefon může s počítačem, druhým telefonem nebo jiným zařízením spojit bezdrátově – pomocí infračervených paprsků. Oba přístroje ale na sebe „musí vidět“, vzdálenost spojení zpravidla nepřesáhne několik desítek centimetrů.

Technologie Bluetooth se dokáže spojit s jiným zařízením pomocí rádiových vln.Mezi oběma zařízeními nemusí být zajištěna přímá viditelnost. Bluetooth je funkční až do vzdálenosti 10 m.

Telefon umí pracovat ve frekvenčních pásmech sítí GSM 900, 1 800, 1 900 MHz.

Do vnitřní paměti přístroje se vejdou až dva tisíce vícepoložkových záznamů.V kontaktech lze vyhledávat podle více znaků. Specifické vyzváněcí melodie a obrázek nebo fotografii lze přiřadit ke skupinám volajících. Skupin volajících máte k dispozici osm.

Druh vibrací a druh zvonění si můžete vybrat ve společné nabídce. Můžete zapnout zvuk tlačítek, nastavit úroveň podsvětlení displeje a případně velká písmena. telefonu. K dispozici jsou čtyřicetihlasé polyfonní melodie.

Telefonu nejsou cizí multimediální zprávy, e-maily a klient pro posílání rychlých zpráv.Při zavřené klávesnici je aktivní slovník T9.

Do vnitřní paměti telefonu se vejde 100 SMS.Aktivací potvrzení o doručení SMS se dozvíte, zdali odeslaná textová zpráva dorazila na mobilní telefon příjemce.Dlouhou SMS lze rozdělit na pět částí. Můžete posílat EMS a pracovat s e-maily.

V kalendáři se na displej vejde měsíční náhled společně s informacemi o schůzkách ve zvoleném dni.

Až tisíc položek kalendáře se vejde do vnitřní paměti telefonu.Kalendář je graficky zdařilý a přehledný.

V nabídce jsou i úkoly, kterým lze přiřadit prioritu a označit jejich splnění. Vnitřní sdílenou paměť používá také hlasový záznamník.

Telefon může nahrávat 872 minut hovoru. Do důvěrné složky lze ukrýt stošedesátiznakové poznámky a zabezpečit jejich zobrazení zadáním bezpečnostního kódu. Dále telefon nabízí jednoduché stopky, které umí dva mezičasy (spouštěné pomocí bočního tlačítka).

V telefonu jsou tři vestavěné hry (Lodě, trojrozměrný golf a jednoduché šachy) a několik dalších jednoduchých aplikací.

Související odkazy a zdroje informací

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Siemens SK65


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.