O2


Přeposlat O2 přináší jarní novinky

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

O2 přináší jarní novinky

20.04.2010 | O2 tiskové centrum | Ostatní články | Komentářů: 0 |

S příchodem jara přináší Telefónica O2 novinky pro všechny své stávající zákazníky. Připraveny jsou nejen kvalitnější služby, ale také lákavá odměna za věrnost.

 

Pro řidiče je na čísle 12900 k dispozici nabídka aktuálních dopravních informací pomocí hlasové samoobsluhy.

 

Speciální akci v podobě úterní vstupenky do multikina jen za 89 Kč mohou nyní využít členové věrnostního programu O2 Extra.

 

Miliontý výherce programu Odměna za dobití převzal svou cenu.

 

Aktuální dopravní informace z čísla 12900

 

Zpravodajství o dopravě mohou nyní všichni zákazníci nově získat také na čísle 12900. Stačí, pokud před plánovanou cestou zavolají ze svého mobilního telefonu, zadají trasu či region a obratem se dozví nejen o všech dopravních komplikacích, jako jsou kolony, uzavírky, objížďky, zdržení nebo radary, ale i přibližnou dobu a orientační navigaci jízdy. Po skončení hovoru obdrží řidič formou SMS zprávy základní shrnutí včetně očekávané doby trasy. Pokud během této doby dojde na požadované trase k novým dopravním událostem, hlasový automat jej informuje zpětným zavoláním. Nové shrnutí je řidiči opět zasláno prostřednictvím tzv. změnové SMS. Snadno má tak k dispozici nejnovější informace, a to nejen před samotnou jízdou, ale také v jejím průběhu, což mu podstatně ušetří čas.

 

Dopravní systém je z hlediska počtu a propojení zdrojů zcela unikátní. Nejaktuálnější dopravní zprávy získává například od dopravních zpravodajů rádií Český rozhlas či Implus, z leteckého monitoringu Global Assistance, od Policie ČR, Ředitelství silnic a dálnic, Správy a údržby silnic, z dopravniinfo.cz či callcentra firmy Teleasist, která disponuje vlastní sítí zpravodajů.

 

Minuta hovoru je zpoplatněna cenou místního volání na pevnou linku, maximálně 1,66 Kč; souhrnná informační SMS pak stojí 10 Kč vč. DPH. Zpětné volání je zcela zdarma a za změnovou SMS řidič zaplatí 3 Kč vč. DPH. V případě, že si řidič přeje zasílání informací během jízdy zrušit, může tak učinit kdykoliv, a to opět na čísle 12900.

 

Více informací je k dispozici na http://doprava.o2active.cz. Tuto novinku pro všechny řidiče v síti O2 uvádí Telefónica O2 na trh ve spolupráci s firmou Teleasist a. s.

 

O2 Extra: úterní kino za extra cenu

Filmové zážitky za mimořádné vstupné si teď mohou užívat členové O2 Extra. Každé úterý zaplatí za lístek na jakýkoliv film v síti 11 multikin CineStar v ČR pouze 89 Kč. Vlastníci členství Silver mají nárok na dvě vstupenky měsíčně, VIP pak na čtyři. Nabídka platí do 30. března 2012. Více informací naleznou zákazníci na www.o2extra.cz.

 

Odměna za dobití - miliontý výherce

Program Odměna za dobití zná svého miliontého výherce. Stal se jím Jaroslav Juren z Loun, který si nyní může užívat speciální odměnu v podobě volání, SMS a MMS do všech sítí a službu Internet v mobilu na celý rok zdarma. Zákazníci mohou nadále využívat tohoto programu a získat tak řadu zajímavých odměn na www.odmenazadobiti.cz

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku O2 přináší jarní novinky


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.