Přeposlat Vodafone již počtvrté hlavním partnerem Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Vodafone již počtvrté hlavním partnerem Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary

20.04.2010 | Vodafone.cz | Ostatní články | Komentářů: 0 |

Vodafone se stal hlavním partnerem 45. Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary. Letos ho podpoří již počtvrté v řadě. Při této příležitosti uspořádá Vodafone jednodenní golfový turnaj, již tradičně připraví pro všechny návštěvníky festivalu SMS rezervační systém vstupenek a u hotelu Thermal otevře internetovou kavárnu, která bude zdarma přístupná všem návštěvníkům festivalu.

 

„Jsme rádi, že i letos můžeme přispět k tomu, aby si festivaloví nadšenci užili největší českou filmovou událost roku,“ říká Markéta Mze Abdou, senior manažerka pro značku a ATL komunikaci Vodafonu a dodává: „Naše zákazníky na MFF Karlovy Vary odměníme za věrnost například slevou na občerstvení na kolonádě, nebo drobnými dárky, které jim na festivalu určitě přijdou vhod.“

 

Vodafone nabídne všem festivalovým návštěvníkům možnost rezervovat si filmovou vstupenku zasláním SMS zprávy nebo přímo z mobilního telefonu na portálu Vodafone live! Minulý rok tuto možnost využilo více než 30 000 festivalových návštěvníků.

 

Golfový turnaj pod patronátem Vodafonu se odehraje 7. 7. v Golf Resortu Karlovy Vary. Zúčastní se ho na 100 hráčů z řad firemních zákazníků Vodafonu, ale i celebrit, herců a filmařů.

 

Vodafone dále zve na přehlídku filmů vytvořených, či inspirovaných lidmi s mentálním handicapem s názvem „Normální festival“, který pořádá občanské sdružení Inventura ve spolupráci se známou dokumentaristkou Lindou Jablonskou, jejíž roční působení v tomto sdružení je hrazeno z grantu Nadace Vodafone s názvem Rok jinak. Cílem tohoto grantu je podporovat dlouhodobé stáže odborníků z komerční sféry v neziskových organizacích po celé České republice.


Vodafone na MFF Karlovy Vary připraví:
- Internetovou kavárnu zdarma u hotelu Thermal
- Jednodenní golfový turnaj
- Zdarma drobné dárky pro zákazníky Vodafonu
- Kola k zapůjčení pro přepravu návštěvníků po areálu
- Rychlé občerstvení

 

Miroslav Čepický
Tiskový mluvčí

 

Zdroj informací: Vodafone.cz

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Vodafone již počtvrté hlavním partnerem Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.