Přeposlat „Chci do O2“ – speciální web pro zájemce o práci v O2

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

„Chci do O2“ – speciální web pro zájemce o práci v O2

17.03.2009 | Tisková zpráva - O2 | Ostatní články | Komentářů: 0 |

"Chci do O2", to je hlavní motto a zároveň i název domény speciálních webových stránek, které v těchto dnech spustila Telefónica O2.

"Chci do O2", to je hlavní motto a zároveň i název domény speciálních webových stránek, které v těchto dnech spustila Telefónica O2. Sloužit mají samozřejmě především zájemcům o práci ve společnosti, jsou jedním z dalších nástrojů O2 jak do svých řad přilákat kvalitní spolupracovníky. Ron Clarke, výkonný ředitel pro lidské zdroje, Telefónica O2, jejich spuštění okomentoval: "od nových náborových stránek si slibujeme větší efektivitu a cílenost v oslovování těch skutečně pravých kandidátů."

Internetová adresa www.chcidoo2.cz nabízí mnohem více než obyčejný výpis volných míst. K dispozici jsou zde přehledné informace o společnosti Telefónica O2 nejen coby poskytovateli integrovaných telekomunikačních služeb, ale především jako žádoucím zaměstnavateli. Stránky uvádějí podrobnosti o programech pro zaměstnance, o tom, jak vypadá výběrové řízení na konkrétní typy pozic anebo co očekávat od zaškolení po nástupu do firmy. Svou rubriku s pozicemi, které nevyžadují předešlou pracovní praxi, zde najdou i studenti a čerství absolventi středních a vysokých škol.

Prostor je dán i fotografiím a videu. Například v rubrice "Jak to u nás vypadá" ukazují stránky fotografie budov a v některých případech (Call Centra a Značkové prodejny) i interiéry pracoviště za běžného provozu. Jde o obrázky z běžného pracovního dne, které pořídili sami zaměstnanci.

A jak projevit zájem o konkrétní pracovní pozici? " Postačí jednoduše vyplnit elektronický dotazník, přiložit svůj životopis a odeslat. O další kroky se již postará některý z našich náborových specialistů," uvedla Věra Newbold, supervisorka náboru ve společnosti Telefónica O2.

Web existuje také v anglické verzi na adrese www.gotoo2.cz. Přestože mají stránky vlastní doménu, je možné je navštívit také klasicky, tedy prostřednictvím hlavních internetových stránek O2.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku „Chci do O2“ – speciální web pro zájemce o práci v O2


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.