Přeposlat Samsung Mobile Innovator představuje vývojářské programy pro platformy Windows Mobile a Java

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Samsung Mobile Innovator představuje vývojářské programy pro platformy Windows Mobile a Java

16.02.2009 | Tisková zpráva - Samsung | Ostatní články | Komentářů: 0 |

Společnost Samsung dnes oznámila, že její program pro vývojáře mobilních aplikací Samsung Mobile Innovator bude od února 2009 poskytovat podporu i pro platformy Java a Windows Mobile.

Společnost Samsung dnes oznámila, že její program pro vývojáře mobilních aplikací Samsung Mobile Innovator bude od února 2009 poskytovat podporu i pro platformy Java a Windows Mobile. Spuštění nových dvou programů přichází po říjnovém uvedení programu Samsung Mobile Innovator pro platformu Symbian S60 a je součástí závazku společnosti Samsung podporovat otevřené platformy.

Samsung Mobile Innovator pro operační systémy Java a Windows Mobile nabídne nové příležitosti pro vývojáře mobilních aplikací, kteří poskytují své produkty pro zařízení značky Samsung. Samsung Mobile Innovator nabízí obrovskou příležitost pro vývojáře mobilních aplikací, kteří tak mohou vytvářet programy a služby pro zařízení Samsung s celosvětovým uplatněním.

Společnost Samsung svoji podporu vývojářů rozšíří i o další mobilní platformy vytvořením speciálního čínského vývojového fóra. Čínské fórum bude spuštěno letos v březnu. Tím se vedle platforem Windows Mobile a Java stane Samsung Mobile Innovator skutečně globálním nástrojem podporujícím inovace na zařízeních značky Samsung.

Společnost Samsung dále oznámila, že bude vývojářům pomáhat s distribucí jejich aplikací prostřednictvím Samsung Applications Store. Samsung Mobile Applications Store, jehož beta verze byla spuštěna v lednu 2009, nabídne služby vývojářům mobilních aplikací. Jako první budou moci tento obchod využít vývojáři pracující na platformách Symbian S60 a Windows Mobile.

http://applications.samsungmobile.com

Členství ve fórech je pro všechny vývojáře zdarma, ať pracují s jednou nebo několika platformami. Mezi služby, které Samsung Mobile Innovator nabízí svým členům, patří:

Lab.dev – virtuální laboratoř zařízení, která zajišťuje přístup ke stávajícím mobilním zařízením značky Samsung pro vzdálený vývoj a testování aplikací a ověření jejich funkcionalit. Uživatelé tak mohou při nižších nákladech na vývoj zvýšit svoji produktivitu.

Market.dev – podpora obchodního rozvoje, která co nejvíce pomáhá urychlit realizaci všech vývojářských nápadů a prodávat aplikace a služby pro zařízení Samsung všech registrovaných členů.

Ask.dev – exkluzivní a důvěrná technická podpora, která pomáhá zkrátit dobu nezbytnou na realizaci nových nápadů a použití nových aplikací na zařízeních Samsung. Tato vyhrazená podpora on-line je neomezená a pro kmenové (core) členy je nabízena zdarma.

„Podpora platforem Windows Mobile a Java v rámci programu Samsung Mobile Innovator podtrhuje náš závazek spolupracovat s vývojáři mobilních aplikací a nabízet jim nové příležitosti,“ řekl Phil Northam, Global Marketing Manager, Samsung Mobile Innovator. „Dnes je k dispozici celá řada otevřených platforem, a proto je nanejvýš důležité nabídnout vývojářům podporu bez ohledu na zvolenou platformu. Jen tak mohou využívat různé technologie, kterými se mobilní zařízení odlišují, a nasazovat je na co možná nejvyšší počet přístrojů.“

„Samsung Mobile Innovator nenabízí vývojářům aplikací jen technickou podporu, ale i obchodní příležitosti,“ uvedl Sanj Matharu, Global Relations Manager, Samsung Mobile Innovator. „Těšíme se, že v letošním roce budeme spolupracovat se širší globální komunitou vývojářů a že jim pomůžeme co nejlépe využít nové obchodní příležitosti, které jsme pro ně vytvořili díky novinkám Samsung Mobile Innovator.“

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Samsung Mobile Innovator představuje vývojářské programy pro platformy Windows Mobile a Java


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.