Přeposlat Seznamte se s novými mobilními telefony Samsung na Mobile World Congress 2009

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Seznamte se s novými mobilními telefony Samsung na Mobile World Congress 2009

16.02.2009 | Tisková zpráva - Samsung | Ostatní články | Komentářů: 0 |

Samsung Electronics Co. Ltd., přední světový výrobce mobilních telefonů, dnes představil svou vizi podpory strategie stát se nejrychleji rostoucím výrobcem v oblasti mobilních telefonů. Srdcem tohoto záměru se staly nově představené plně dotykové telefony

Samsung Electronics Co. Ltd., přední světový výrobce mobilních telefonů, dnes představil svou vizi podpory strategie stát se nejrychleji rostoucím výrobcem v oblasti mobilních telefonů. Srdcem tohoto záměru se staly nově představené plně dotykové telefony a řešení navržená pro každý životní styl.

Dotkněte se

Hvězdy nové plně dotykové řady značky Samsung zahrnují Ultra TOUCH – elegantní mobil s vysouvací klávesnicí, OMNIAHD – první plně dotykový mobilní telefon značky Samsung s operačním systémem Symbian, který přináší ‘HD dokonalost’ do mobilního světa a BEAT Edition s vlajkovými loděmi BEATDJ a BEATDISC pro milovníky hudby. Díky špičkovému stylu, snadnému ovládání a jasným plně dotykovým AMOLED displejům se tyto nové mobily stanou důkazem převahy společnosti Samsung na trhu plně dotykových zařízení.

Mobilní řešení pro každý životní styl Samsung také přichází s nejnovějšími řešeními a pokročilými systémy, které zlepší zkušenost uživatelů. ‘Samsung Music ‘, ‘Samsung Live’, ´New PC Studio´a ‘Share Pix’ umožňují snadné sdílení a stahování multimédií. Další novinky zahrnují například ‘LBS’ a ‘Samsung Application Store’.

‘Samsung Mobile Innovator’, fórum pro vývojáře, otvírá nové příležitosti ke spolupráci mezi vývojáři aplikací, operátory sítí a platforem a jeho úkolem je posílit Open OS produkty a strategii společnosti Samsung. Samsung demonstruje nejnovější trendy v moderních telekomunikačních technologiích – vystavuje nové Mobile WiMAX zařízení, včetně USB dongle, UMPC a mobilních telefonů a také LTE technologie.

Blue Earth Dream

Během Mobile World Congress potvrzuje Samsung svůj závazek pomoci každému, kdo chce přispět k trvale udržitelnému způsobu života tím, že uvádí nejlepší ekologicky přátelské produkty a propaguje ekologický management. Sloganem Blue Earth Dream (Sen o modré planetě) Samsung uvedl plně dotykové mobilní telefony Blue Earth napájené solárními články. Mobily, vyrobené z recyklovaných plátů jsou vybaveny unikátním uživatelským rozhraním, které upozorňuje na nutnost chránit naše křehké životní prostředí.

JK Shin, výkonný Vice President a předseda divize mobilních komunikací Samsung Electronics řekl, „Tento rok hrdě nabízíme holistický mobilní prožitek prostřednictvím široké nabídky plně dotykových mobilů a technologických řešení, která vyhoví každému životnímu stylu.” Dodal: „Díky našemu silnému vedení v oboru jsme v roce 2008 dosáhli velkých úspěchů a stali se jednoznačným lídrem v mobilních technologiích. I přes současné ekonomické klima jsou naše cíle pro rok 2009 pevné – budeme i nadále vést díky kolekci inovativních produktů a technologií. Zůstáváme zaměřeni na naši dlouhodobou strategii nabízet špičkové produkty pro každý životní styl, různorodý přístup a lokalizované koncepty na globálním trhu.”

Dotkněte se Samsung Mobile! Více informací o The Blue Earth Dream a dalších ekologických iniciativách spolu s novými produkty a inovacemi na www.samsungmwc.com a v hale 8, stánek 8a139 na Mobile World Congress, Barcelona.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Seznamte se s novými mobilními telefony Samsung na Mobile World Congress 2009


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.