Přeposlat E-mailové řešení pro každého přináší na český trh Nokia E75

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

E-mailové řešení pro každého přináší na český trh Nokia E75

27.04.2009 | Tisková zpráva - Nokia | Aktuality, recenze | Komentářů: 0 |

Nokia E75, která představuje pro firmy nejefektivnější mobilní e-mailové řešení na trhu, právě dorazila do českých obchodů. Tento přístroj přináší jako první nové uživatelské rozhraní pro práci s e-maily.

Nokia E75, která představuje pro firmy nejefektivnější mobilní e-mailové řešení na trhu, právě dorazila do českých obchodů. Tento přístroj přináší jako první nové uživatelské rozhraní pro práci s e-maily, nabízí plnou podporu e-mailových funkcí jako u běžného počítače a v jeho výbavě nechybí ani služba Nokia Messaging pro snadný přístup k elektronické poště včetně oblíbených freemailových služeb.

Nokia E75 je vyrobena z kvalitních materiálů, na které jsou uživatelé řady Eseries zvyklí. Uživatelské pohodlí zajistí výsuvná QWERTY klávesnice a pro efektivní nastavení e-mailového účtu stačí pouhé tři kroky. Této jednoduchosti je dosaženo integrací funkce Nokia Messaging, jež se poprvé objevuje právě u modelu Nokia E75. Nokia Messaging je služba, která otevírá uživatelům snadný přístup k předním světovým e-mailovým účtům včetně Yahoo! Mail®, Gmail a Windows Live Hotmail. Umožňuje také propojení s firemními e-mailovými klienty Mail for Exchange a IBM Lotus Notes Traveler, které poskytují přímý přístup k více než 90 procentům světových firemních schránek.

Široká nabídka e-mailových služeb přístroje Nokia E75 přináší všem majitelům snadný přístup k e-mailovým účtům přes jednoduché uživatelské rozhraní. Navíc podporuje většinu běžných funkcí, jako jsou rozšířené náhledy nebo odpověď jedním stisknutím tlačítka. Nechybí ani podpora podadresářů a formátování HTML. Tyto rozšířené e-mailové funkce a vylepšená správa osobních informací – například možnost vytvářet a odpovídat na žádosti o schůzky nebo vyhledávání kontaktů – budou mít svůj debut právě v modelu Nokia E75.

Nokia E75 je perfektně připravena pro využívání všech služeb Ovi. Je dodávána s funkcí Ovi Files pro on-line ukládání souborů a s aplikací Nokia Mapy, která spolupracuje s vestavěnou A-GPS navigací. Jako první model řady Eseries obsahuje Nokia E75 také herní službu N-Gage.

Nokia E75 bude dostupná od 20. dubna za orientační cenu 12 400 Kč.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku E-mailové řešení pro každého přináší na český trh Nokia E75


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.