Přeposlat Tarify Firma - jedinečná novinka pro malé a střední podniky

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Tarify Firma - jedinečná novinka pro malé a střední podniky

28.04.2009 | T-Mobile | Ostatní články | Komentářů: 0 |

Způsob, jak firmy využívají mobilní komunikace, se v posledních letech výrazně změnil; podnikatelé i jejich zaměstnanci častěji cestují, roste přeshraniční komunikace a stále více jsou používány datové služby. Objem komunikace přitom není stabilní ...

Způsob, jak firmy využívají mobilní komunikace, se v posledních letech výrazně změnil; podnikatelé i jejich zaměstnanci častěji cestují, roste přeshraniční komunikace a stále více jsou používány datové služby. Objem komunikace přitom není stabilní jako u nefiremních zákazníků, ale je ovlivněn objemem pracovních úkolů či zakázek. Proto T-Mobile představuje nové tarify Firma, které přinášejí maximální flexibilitu a optimalizují náklady na telekomunikace.

Nové tarify se vyznačují jedinečnou vlastností - kreditem společným pro celou firmu, jenž je možno čerpat na široké spektrum služeb. Výhodné jsou i ceny za služby: volání v rámci firemní VPN (služba Privátní síť) za 0, domácí volání od 2 Kč/min, volání v Evropě za 9,90 Kč/min, SMS za 1,50 Kč a MMS za 5,00 Kč.

"Víme, jak je v této době pro firemní zákazníky klíčové snižování nákladů. Proto přicházíme s tarify, díky nimž je možno optimalizovat náklady na telekomunikace," vysvětluje Petr Dvořák, výkonný ředitel marketingu T-Mobile, a doplňuje: "Základní vlastnosti nových tarifů jsou jednoduchost a flexibilita - co nevyčerpá jeden zaměstnanec, využije jiný, nespotřebovaný kredit se převádí do dalšího období a zákazníci mohou do tarifu jednoduše přidávat či ubírat SIM karty. Navíc jednotlivé SIM karty mohou využívat různá zvýhodnění a doplňkové balíčky. Nové tarify se tak přizpůsobují potřebám firmy po celou dobu trvání smlouvy."

Jeden kredit pro celou firmu: jednoduchost, flexibilita

Tarify Firma se vyznačují jednoduchostí - jde o jeden tarif pro celou firmu. Volný kredit ve výši 3000-18 000 Kč je společný pro zvolený počet SIM karet ve firmě, u nichž se tarif aktivuje. Toto řešení optimalizuje využití kreditu a tím i celkové telekomunikační náklady; co neprovolá jeden zaměstnanec, může vyčerpat jeho kolega. Nevyužitý kredit je převoditelný do dalšího období a v něm se čerpá jako první. Společný kredit lze navíc jednoduše navýšit o 1500 Kč s využitím nového balíčku Kredit 1500+ za cenu 1200 Kč (1 428 Kč s DPH).

Kredit lze použít na široké spektrum služeb:

 • Volání do pevných a mobilních sítí v ČR,
 • SMS do všech destinací (národní i mezinárodní),
 • MMS,
 • Mezinárodní hovory do Evropy (zóny 1 až 4),
 • GPRS Internet/Intranet,
 • GPRS WAP.

Jednotlivé SIM karty mohou individuálně využívat klasická zvýhodnění jako například Surf+, Internet+, Pevná mimo špičku, apod.

Zákazník může mezi jednotlivými tarify přecházet, přičemž zpoplatněný je pouze přechod z vyššího tarifu na nižší v prvním roce trvání smlouvy.

Opravdu výhodné ceny služeb + Privátní síť zdarma

S tarifem Firma získává zákazník Privátní síť zdarma. Privátní síť umožňuje volání za 0 Kč/min na všechny SIM karty zahrnuté do vnitropodnikové sítě, odlišení soukromých a pracovních hovorů či vytvoření vlastního číselného plánu s využitím zkrácených kódů.

Ceny volání do domácích sítí začínají na 2 Kč/min. Další služby jsou zpoplatňovány shodnou částkou u všech tarifů: SMS - 1,50 Kč, MMS - 5,00 Kč, volání v Evropě - 9,90 Kč/min., což představuje zlevnění oproti cenám mezinárodních hovorů u starších tarifních generací až o 60%.

Automatické zařazení do věrnostního programu T-Mobile BONUS

Zákazníci k tarifům Firma získávají bonusové body nad rámec standardně přidělovaných bodů v programu T-Mobile Bonus. Polovinu těchto bonusových bodů zákazník získává ihned při aktivaci tarifu, zbývajících 50 % bodů získá v průběhu následujících 24 měsíců. Za body z věrnostního programu si zákazníci mohou pořizovat podle aktuální nabídky služby T-Mobile, mobilní telefony a datové produkty, partnerská řešení a řadu dalších produktů.

Příklady dostupných odměn v programu T-Mobile Bonus:

 • 39 500 bodů CarNet poukaz v hodnotě 15 000 Kč doplatek 0 Kč,
 • 26 900 bodů T-Mobile MDA Compact IV doplatek 1 Kč,
 • 20 600 bodů T-Mobile G1 doplatek 1 Kč,
 • 15 000 bodů 4G USB modem doplatek 1 Kč,
 • 13 800 bodů 50 minut hovorného na 24 měsíců doplatek 0 Kč,
 • 8 100 bodů 100 SMS měsíčně na 24 měsíců doplatek 0 Kč,
 • 400 bodů 20 MMS na 1 měsíc doplatek 0 Kč.

Více informací na: T-Mobile

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 1

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Tarify Firma - jedinečná novinka pro malé a střední podniky


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.