Přeposlat Sony Ericsson Z520i

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Sony Ericsson Z520i

23.02.2006 | autor: Petr Liška | Aktuality, recenze | Komentářů: 0 |

Jak jste si jistě všimli Sony Ericsson (dále jen SE) je patrným nástupcem SE Z 300i, ale má o mnoho více změn a vylepšení, jako je například barevný vnější displej a hlavně vestavěný fotoaparát.

Jak jste si jistě všimli Sony Ericsson (dále jen SE) je patrným nástupcem SE Z 300i, ale má o mnoho více změn a vylepšení, jako je například barevný vnější displej a hlavně vestavěný fotoaparát.

Konstrukce telefonu: je ve stylu „véčka“ a to v dnešní době je velmi oblíbené, když u SE ne tak obvyklé. Tvary konstrukce jsou zaoblené včetně antény, která je protáhnuta po celé šířce telefonu, což vypadá velmi dobře. Klávesnice telefonu je velmi kvalitní a jednotlivé klávesy jsou dostatečně velké pro většinu uživatelů.

Jak už jsem na začátku zmínil, telefon má výměnné kryty, což pro mladou generaci je velmi příjemná maličkost.

Displej: Telefon je vybaven oproti SE Z300i dvěma barevnými displeji. Vnitřní je aktivní s 65000 barvami a dostatečně velký s rozlišením 160x120 bodů, což není zrovna nejlepší, ale např. fotky jsou krásně viditelné. Druhý vnější display je sice pasivní s rozlišením 80x101 a 4 tis. Barvami, ale to bohatě na vnější display stačí.

Multimédia: jak jsem se již na začátku článku zmínil telefon je vybaven vestavěným fotoaparátem s rozlišením 640x480 bodů,což bohatě na pořízené „momentky“ stačí. S tímto fotoaparátem lze natáčet i krátké videosnímky s max.rozlišením 176x144 bodů ve formátu 3GP. Telefon je vybaven velmi kvalitním reproduktorem, který jde použít i jako hlasité handsfree.

Vyzvánění a paměť: Jako vyzvánění lze použít 40 hlasé polyfonní melodie,nebo také Vámi nahrané mp3, které telefon také podporuje, jen je škoda, že telefon nepodporuje paměťové karty. Paměť telefonu je vestavěným 16 MB, které jak jsem už zmínil nelze rozšířit paměťovými kartami.

Další funkce a možné vybavení telefonu: K mobilnímu telefonu, lze dokoupit datový kabel, kterým pomocí příslušného softwaru lze nahrávat již zmíněné Mp3, ale také stahovat a nahrávat obrázky, ale také jde připojit telefon mocí vestavěného plnohodnotného Infraportu nebo Bluetooth .

Dalším velmi hezkým vybavením telefonu je blikání kolem celé klávesnice telefonu, například pokud Vám někdo zavolá nebo Vám zvoní budík. Velmi příjemnou výhodou telefonu jsou jeho velmi rychlé reakce, toto jistě ocení spoustu uživatelů.

Další funkce:

  • Hry
  • VideoDJ, PhotoDJ, MusicDj (pro upravování videa,fotek a melodií)
  • Záznam zvuku
  • Kalendář
  • Poznámky
  • Stopky
  • Kalkulačka atd.

Závěr: Jeden z větších nedostatku je asi rádio, to bohužel v telefonu chybí, ale i přes tento nedostatek je telefon na svoji cenu slušně vybaven.

A podle mě je určen pro všechny generace.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 5

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Sony Ericsson Z520i


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.