Přeposlat Sony Ericsson W950i

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Sony Ericsson W950i

03.07.2007 | Jan Topinka | Aktuality, recenze | Komentářů: 0 |

Rád bych Vám tímto článkem podal několik informací o mobilním telefonu SonyEricsson w950i. Znám několik lidi, kteří tento telefon mají a všichni se shodli na tom, že po nákupu si ho nemohli vynachválit a byli jím nadšení.

Rád bych Vám tímto článkem podal několik informací o mobilním telefonu SonyEricsson w950i. Znám několik lidi, kteří tento telefon mají a všichni se shodli na tom, že po nákupu si ho nemohli vynachválit a byli jím nadšení. Ale euforie opadla po 14-cti dnech. Tak se na SE w950i podíváme trochu blíž.

Display – Barevný display má 256 tis. barev a rozlišení 240x320 pixels a hlavně, je tento display dotykový. Ve výbavě telofonu je speciální tužka pro dotyk. Display jde snadno ovládat i prsty, ale uživatelé s většími prsty zde zřejmě budou mít problém. Telefon jim často bude reagovat jinak. Ale funkčnost tužky musím pochválit.

Sony Ericsson W950i, fotka

Klávesnice - Klávesnice je ukryta pod samotným krytem telefonu a je nutné si zvyknout a naučit se na ni psát. Kryt je ale velmi tuhý, a tak se Vám může stát, že psaní zpráv bude ze začátku velkým problémem. I tlačítka jsou velmi malá, ale podle mého, jde jen o zvyk.

Tělo a rozměry – Rozměry určitě w950i nepatří mezi malé, mozná ani mezi střední mobilní telefony. Posuďte sami, 106x54x15 mm není nejméně, ale ani nejvíce. Hmotnost je 112 g, což je v normě k velikosti mobilu. Telefon je vyroben z kvalitního materiálu, jeho kryt neuslyšíte vrznout či skřípnout, jen občas se zatřesou boční tlačítka.

Sony Ericsson W950i, fotka

Funkce – SonyEricsson w950i je funkčně velice slušně vybavený. Má vše, na co si vzpomenete. Chybí jen dvě věci. A to podstatné věci, a to EDGE a fotoaparát. Integrovaná paměť je 4GB. Za pochvalu stojí zpracováno funkce Walkman. Jednoduché a přehledné třídění hudby je jedním v plusů telefonu. W950i má samozřejmě i Bluetooth a infraport.

Firmware – Firmware je největší problém tohot modelu. Absolutně nedoladěné ze strany SonyEricssonu. Telefon Vám hází nesmyslné hlášky a ukazuje Vám fatální chyby, za které Vy vůbec nemůžete a co je ještě horší, ani se nestaly. Takže, pokud o w950i uvažujete, měli byste si přeinstalovat firmware. Dnes už je k mání třetí verze, která má zatím nejméně chyb.

Sony Ericsson W950i, fotka

Hodnocení – Mé celkové hodnocení je 60%. Je to model plný nedostatků, ale i perfektních věcí. Jeho velkou předností je paměť a velký dotykový display. Hrubým nedostatkem je firmware a absence fotoaparátu.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 24

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Sony Ericsson W950i


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.