Přeposlat Spojení sil Sony a Sony Ericsson: Hi-fi reproduktory pro Walkman mobily

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Spojení sil Sony a Sony Ericsson: Hi-fi reproduktory pro Walkman mobily

14.11.2005 | Tisková zpráva - vložil Pavel Zámečník | Aktuality, recenze | Komentářů: 0 |

Společnosti Sony a Sony Ericsson dnes představily nové domácí reproduktory s označením MDS-70. Toto příslušenství pro Walkman mobily Sony Ericsson umožní jejich majitelům poslouchat hudbu uloženou v mobilním telefonu v prvotřídní hi-fi kvalitě.

Společnosti Sony a Sony Ericsson dnes představily nové domácí reproduktory s označením MDS-70. Toto příslušenství pro Walkman mobily Sony Ericsson umožní jejich majitelům poslouchat hudbu uloženou v mobilním telefonu v prvotřídní hi-fi kvalitě. Domácí audio systém MDS-70 se skládá z kolébky pro mobilní telefon připojené k výkonným reproduktorům. Jejich zvuková kvalita odpovídá domácím hi-fi systémům společnosti Sony. Uživatel pouze umístí Walkman mobil do kolébky a celý audio systém pak ovládá pomocí tlačítek na telefonu či na dálkovém ovladači.

„Do Walkman mobilu si jeho uživatelé mohou snadno uložit své nejoblíbenější skladby a nosit je stále u sebe. Nyní jim nabízíme přístroj, díky kterému si tyto skladby mohou kdykoliv přehrát ve skvělé zvukové kvalitě, ať už doma nebo v zaměstnání,“ říká Steve Walker, ředitel produktového marketingu společnosti Sony Ericsson. „Nemusí tak přenášet skladby ze svých Walkman mobilů do jiného zařízení nebo je mít uloženy na více místech. Zvuková kvalita nových reproduktorů je díky technologii Sony naprosto srovnatelná s běžnými hi-fi systémy,“ dodává.

Vysoká kvalita zvuku domácích reproduktorů MDS-70 je zajištěna digitální audio technologií S-Master. Ta umožňuje dosáhnout plné zvukové kvality i u malých přístrojů. Společnost Sony ji používá ve velkém množství svých produktů – od hi-fi systémů přes automobilové reproduktory až po notebooky Vaio.

Audio systém MDS-70 lze ovládat buď přímo pomocí mobilního telefonu nebo přiloženým dálkovým ovladačem. Walkman mobil umístěný v kolébce systému je zároveň po celou dobu nabíjen.

Audio systém bude k dispozici během prvního čtvrtletí roku 2006 u společnosti Sony Ericsson s označením MDS-70 a u společnosti Sony s označením CPA-001.

Domácí audio systém MDS-70 – technická specifikace:

Hlavní jednotka zahrnuje:

Zesilovač, levý a pravý reproduktor

Klíčové vlastnosti:

- Výkon RMS 25 W

- digitální zesilovač s technologií S-Master

- Stíněné reproduktory

- Režim Surround

- Nabíjení baterie telefonu

- Možnost nastavení basů a výšek

- 1x vstup

- Dálkový ovladač

Sony Ericsson Mobile Communications AB dodává na světový trh komunikací inovativní a bohatě vybavené mobilní telefony, příslušenství, PC karty a M2M řešení. Společnost byla založena v roce 2001 jako společný podnik firem Ericsson a Sony. Má centrálu v Londýně a vlastní výzkumná a vývojová centra v Evropě, Japonsku, Číně a Spojených státech. Na celém světě zaměstnává více než 5.000 lidí. Pro více informací navštivte, prosím, www.sonyericsson.com.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Spojení sil Sony a Sony Ericsson: Hi-fi reproduktory pro Walkman mobily


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.