Přeposlat Alcatel získal ocenění INTERNET TELEPHONY Excellence Award pro rok 2005

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Alcatel získal ocenění INTERNET TELEPHONY Excellence Award pro rok 2005

09.11.2005 | Tisková zpráva - vložil Pavel Zámečník | Aktuality, recenze | Komentářů: 0 |

Platforma Alcatel OmniPCX Enterprise byla vybrána jako vysoce kvalitní řešení VoIP/IP telefonie.

Platforma Alcatel OmniPCX Enterprise byla vybrána jako vysoce kvalitní řešení VoIP/IP telefonie.

Calabasas, Kalifornie - 2. listopadu 2005 - Společnost Alcatel oznámila, že časopis INTERNET TELEPHONY (www.itmag.com) vydávaný společností Technology Marketing Corporation (TMC) udělil řešení Alcatel OmniPCX Enterprise ocenění INTERNET TELEPHONY Excellence Award pro rok 2005. Časopis INTERNET TELEPHONY je od roku 1998 uznávaným médiem, které se specializuje na technologie VoIP.

Alcatel OmniPCX Enterprise je v celosvětovém měřítku nejprodávanější komunikačním systémem na bázi IP určeným pro potřeby středně velkých a velkých podniků v oblasti hlasové a datové komunikace. Řešení společnosti Alcatel spojuje tradiční hlasovou technologii s nejmodernější IP platformou a poskytuje tak efektivní, ucelené a škálovatelné řešení komunikace pro firmy, které pečlivě sledují své náklady a které chtějí na technologii IP migrovat svým vlastním tempem.

Vítězové ocenění INTERNET TELEPHONY Excellence Award pro rok 2005 jsou zveřejněni v říjnovém vydání časopisu INTERNET TELEPHONY.

O společnosti TMC

Společnost Technology Marketing Corporation (TMC) vydává dva tištěné časopisy: Customer Interaction Solutions a Internet Telephony; pět digitálních publikací, SIP Magazine, Speech-World, WiFi Telephony Magazine, VoIP Developer, WiMAX Magazine; a online publikace TMCnet.com, Planet PDA Magazine, WiFi Revolution, Alternative Power a BiometriTech. Je prvním vydavatelem, který testuje nové produkty ve vlastních laboratořích TMC Labs. TMC produkuje konference INTERNET TELEPHONY, VoIP Developer, Speech-World, IP Contact Center Summit a Global Call Center Outsourcing Summit. TMCnet.com publikuje více než 25 tématických online bulletinů. Další informace o společnosti TMC najdete na www.tmcnet.com.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Alcatel získal ocenění INTERNET TELEPHONY Excellence Award pro rok 2005


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.