Přeposlat Kapesní počítač HP iPAQ hw6500 Mobile Messenger

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Kapesní počítač HP iPAQ hw6500 Mobile Messenger

07.11.2005 | Tisková zpráva - vložil Pavel Zámečník | Aktuality, recenze | Komentářů: 0 |

Kapesní počítač HP iPAQ hw6500 Mobile Messenger integruje bezdrátové hlasové služby, vysokorychlostní datové přenosy prostřednictvím technologie EDGE a všestrannou navigační technologii GPS...

Přehled

Kapesní počítač HP iPAQ hw6500 Mobile Messenger integruje bezdrátové hlasové služby, vysokorychlostní datové přenosy prostřednictvím technologie EDGE a všestrannou navigační technologii GPS, čímž vyhovuje i těm nejnáročnějším požadavkům na obchodní či osobní komunikaci v celosvětovém měřítku. S vestavěnou klávesnicí lze snadno psát zprávy elektronické pošty, zprávy SMS, poznámky, chatovat a odesílat data až čtyřikrát rychleji než při připojení vytáčenou telefonní linkou. Nový iPAQ hw6500 umožňuje mobilním profesionálům zůstat ve spojení a mít neustále přístup k důležitým podnikovým a obchodním informacím. Pro potřeby podniků a malých a středních firem jsou v přístroji předinstalovány různorodé komunikační funkce a posílené zabezpečovací prvky.

HP iPAQ hw6500 Mobile Messenger je prvním kapesním počítačem s integrovanou navigací GPS a hlasovou technologií. Je určen především mobilním profesionálům, kteří potřebují mít neustálý přístup ke své elektronické poště a potřebují snadno, rychle a bezpečně přenášet a sdílet data jak v kanceláři, tak na cestách. iPAQ hw6500 Mobile Messenger je také bohatě vybaven multimediálními funkcemi a datovými službami pro rozmanité možnosti zábavy.

Hlavní výhody

Snazší komunikace: Komunikační funkce kapesního počítače iPAQ Mobile Messenger umožňují komunikovat prostřednictvím textu, statického obrazu i videa. Systém okamžitého zasílání zpráv (Instant messaging) slouží ke komunikaci v reálném čase (chatování), schránky elektronické pošty lze nastavit pro stahování pošty z více uživatelských účtů, a je zde také možnost synchronizovat kalendáře, kontakty a úkoly.

Podniková elektronická pošta: Uživatelé Microsoft® Exchange 2003 mohou využívat výhod rozšířených funkcí, jako např. synchronizace schránky přijaté pošty, kalendáře, kontaktů apod. V rámci HP Mobility Managed Services (MMS) nabízí HP kompletní a komplexní řešení pro využívání tohoto nového typu integrovaných zařízení, které obsahuje snadný přístup k elektronické poště a internetu, konfiguraci zařízení, dynamickou správu, sledování aktiv a řízenou zálohovací službu.

Elektronická pošta pro malé firmy a nezávislé profesionály: V Evropě spolupracuje HP se společností Dialogs a společně nabízejí HP Mail X-Press – řešení pro práci s elektronickou poštou metodou „Push“. Služba Pocket X-Press, která je poskytována za atraktivní měsíční poplatek, umožňuje stahování příloh elektronické pošty podle potřeby a rychlý přístup k internetu. Veškeré zprávy elektronické pošty jsou před přenosem zkomprimovány, takže náklady na přenos jsou minimální a jeho rychlost se podstatně zvýší.

Navigace: Navigační funkce GPS kapesního počítače iPAQ Mobile Messenger zajišťuje podrobnou interaktivní navigaci. K přístroji je navíc dodávána jedna mapa dle vlastního výběru zcela zdarma. Mapy dalších zemí a regionální mapy lze zakoupit prostřednictvím této webové stránky.

Zůstaňte ve spojení: Díky integrovaným technologiím GSM, GPRS a EDGE (Enhanced Data rates for Global Evolution) mají uživatelé rychlý a snadný přístup ke kvalitním hlasovým službám i rychlému a spolehlivému internetu. Tyto technologie pomáhají uživatelům zvyšovat produktivitu zajištěním okamžitého přístupu k důležitým podnikovým datům a aplikacím.

Vlastnosti

• Čtyřpásmová bezdrátová technologie (GSM/GPRS/EDGE)

• Integrovaná klávesnice

• Integrovaný přijímač navigačního systému GPS

• Bluetooth

• Integrovaný digitální fotoaparát HP Photosmart s rozlišením 1,3 megapixelů (pouze u přístroje hw6515)

• Integrovaný zabezpečený digitální slot s podporou technologie SDIO

• Integrovaný slot Mini-SD

• Různorodé komunikační funkce

• Odnímatelný kryt

• Vyměnitelná/dobíjitelná baterie 1200 mAh, Lithium-Ion

• Transreflektivní TFT displej s úhlopříčkou 3 palce a 64 tisíci barev

• 64 MB RAM (55 MB hlavní paměť)

• iPAQ File Store (systém pro ukládání souborů) s kapacitou až 12 MB

• Software Microsoft® Windows Mobile™ 2003 Second Edition – Phone Edition

• Software HP ImageZone

Cena a dostupnost:

Oba modely jsou již v prodeji. Předpokládané ceny přístrojů řady HP iPAQ hw6500 začínají na 18.980 Kč pro typ hw6510, který není vybaven digitálním fotoaparátem.

Předpokládané ceny přístrojů řady HP iPAQ hw6500 začínají na 19.980 Kč pro typ hw6515, který je vybaven digitálním fotoaparátem.

O společnosti HP

Společnost HP je dodavatelem technologických řešení pro spotřebitele, podniky a instituce na celém světě. Nabídka společnosti zahrnuje IT infrastrukturu, globální služby, výpočetní systémy pro domácnosti i podniky, zařízení pro tisk a zpracování obrazu. Za čtyři fiskální čtvrtletí končící 31. červencem 2005 dosáhly celkové tržby HP výše 85,2 miliardy USD. Další informace o HP (NYSE Nasdaq: HPQ) naleznete na webové adrese http://www.hp.com.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Kapesní počítač HP iPAQ hw6500 Mobile Messenger


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.