Přeposlat Nokia otevírá první značkovou prodejnu v České republice s prvním originálním designem na světě

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Nokia otevírá první značkovou prodejnu v České republice s prvním originálním designem na světě

03.11.2005 | Tisková zpráva - vložil Pavel Zámečník | Aktuality, recenze | Komentářů: 0 |

Společnost Nokia otevřela 22. října svoji první Značkovou prodejnu Nokia a první Značkový obchod Nokia v České republice.

Pražská prodejna bude prvním obchodem na světě s novým designovým konceptem Nokia

Společnost Nokia otevřela 22. října svoji první Značkovou prodejnu Nokia a první Značkový obchod Nokia v České republice. Zároveň se jedná o první prodejnu Nokia na světě, která je navržena podle nového designového konceptu. O to zajímavější je, že je umístěna v Praze, v nákupním centru Palác Flóra. Internetový obchod je spuštěn na adrese www.obchod.nokia.cz.

První Značková prodejna Nokia je jediné místo, kde si zákazníci mohou prohlédnout, vyzkoušet a samozřejmě zakoupit veškeré produkty Nokia určené pro český trh včetně kompletního portfolia značkového příslušenství. Personál prodejny je zaškolen tak, aby zákazníkům mohl nabídnout kvalitní poradenství s výběrem vhodného produktu. Součástí koncepce je i zajištění špičkového před- i poprodejního servisu a široké možnosti splátkového prodeje. Značková prodejna Nokia je též prvním místem, kde si zákazníci mohou prohlédnout a zakoupit novinkové produkty.

V celosvětovém měřítku je prodejna jedinečná svým originálním designovým řešením. Koncept představený v Praze budou následovat světové obchodní metropole, jako např. New York, Paříž, Moskva, Singapur a další. Návrh pochází z dílny renomované designérské firmy Eight Inc., která vytvořila například koncepty značkových prodejen Nike a získala za svou práci řadu ocenění. Koncepce pražské prodejny Nokia je unikátní především zajištěním naprosté variability. Celý prostor funguje standardně jako prodejna, avšak během několika okamžiků může být změněn na konferenční místnost nebo místo pro neformální setkání. Ať je prostor využit jakýmkoli způsobem, vždy je patrný důraz na moderní a neotřelý design s použitím nejmodernějších technologií, které dotvářejí jeho originalitu.

Součástí nové prezentační a prodejní koncepce Nokia je i Značkový internetový obchod Nokia. Ten bude otevřen souběžně s prodejnou a bude virtuálním návštěvníkům nabízet kompletní produktové portfolio Nokia určené pro český trh.

V souvislosti s otevřením prodejny připravuje Nokia speciální prodejní akce pro své první zákazníky. V prodejně i na internetu na ně budou čekat zvýhodněné cenové balíčky telefonů s příslušenstvím, dárky a speciální bonusy.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Nokia otevírá první značkovou prodejnu v České republice s prvním originálním designem na světě


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.