Přeposlat Nabídku SIP telefonů Polycom rozšiřuje VVX D60 Wireless Handset

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Nabídku SIP telefonů Polycom rozšiřuje VVX D60 Wireless Handset

08.12.2015 | Tisková zpráva | Aktuality, recenze | Komentářů: 0 |

Společnost Polycom již mnoho let zaujímá přední pozici mezi výrobci audio a videokonferenčních systémů, systémů sjednocené komunikace a řešení pro telepresence a vzdálenou spolupráci.

Nabídku SIP telefonů Polycom rozšiřuje VVX D60 Wireless Handset

Součástí nabídky společnosti Polycom jsou i řešení pro vysoce kvalitní hlasovou komunikaci, mezi něž patří rovněž pokročilé SIP IP telefony řady Polycom VVX Business Media Phone. Ty nabízí uživatelům špičkovou kvalitu zvuku díky osvědčené technologii Polycom Voice HD a dalším inovativním funkcím, jako je například Polycom Acoustic Clarity a Polycom Acoustic Fence pro potlačení vnějších ruchů a ozvěn. Mimo jiné navíc disponují jednoduchou správou s možností centrálního managementu.

Nejnovějším přírůstkem do řady VVX Business Media Phone je Polycom VVX D60 Wireless Handset, který firma uvádí na trh v prosinci 2015. Bezdrátové provedení přístroje dle standardu DECT zvyšuje komfort komunikace při pohybu zaměstnanců po kancelářských prostorách a vhodně tak doplňuje dříve uvedené klasické stolní modely VVX Business Media Phone.

Přístroje řady Polycom VVX Business Media Phone v létě tohoto roku úspěšně prošly testy v rámci Microsoft Open Interoperability Program pro Microsoft Lync 2013. Řada produktů Polycom VVX Business Media Phone bude rovněž podporovat cloudové hlasové služby dostupné v rámci Microsoft Office 365 v rámci řešení Skype for Business/Microsoft Lync.

Více informací o komunikačních řešeních Polycom můžete získat na těchto stránkách http://www.gestocomm.cz/vyrobce/polycom-2

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Nabídku SIP telefonů Polycom rozšiřuje VVX D60 Wireless Handset


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.