Přeposlat Výhodný dětský balíček ještě měsíc v nabídce MOBILU OD ČEZ

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Výhodný dětský balíček ještě měsíc v nabídce MOBILU OD ČEZ

08.10.2015 | Tisková zpráva | Operátoři, tarify | Komentářů: 0 |

Pořízení prvního mobilního telefonu nikdy nebylo tak jednoduché jako teď. MOBIL OD ČEZ přišel s jedinečnou nabídkou 50 minut volání a internetu 100 MB za 149 korun měsíčně. Volání a mobilní internet za výhodnou cenu je možné objednávat online nebo v internetové aplikaci ČEZ ON-LINE, a to až do 30. října s garancí ceny na dva roky.

Výhodný dětský balíček ještě měsíc v nabídce MOBILU OD ČEZ

„Dnes už má prakticky každé dítě svůj mobilní telefon, ať už z důvodu snazšího dohledu nad jeho bezpečím nebo jako zdroj zábavy. V rodinném rozpočtu jde o další pravidelnou výdajovou položku, proto jsme přišli s dětským balíčkem, který potřebu mobilního volání a dat řeší za pouhých 149 korun měsíčně,“ říká  Dávid Hajmán, generální ředitel ČEZ Prodej. Vyčerpané minuty a data mohou děti i rodiče snadno kontrolovat nastavením limitu díky službě Infolimit.

Při pořízení SIM karty MOBILU OD ČEZ za 149 korun měsíčně se navíc zákazníci mohou zúčastnit fotosoutěže o chytrý telefon. Stačí, když zašlou fotografii svého dítěte ze školy na adresu soutez@cez.cz. Odborná porota došlé fotografie posoudí a deset nejzajímavějších snímků bude odměněno mobilním telefonem Samsung Galaxy Young 2.

Balíčky MOBILU OD ČEZ jsou nastaveny tak, aby si každý člen rodiny mohl vybrat přesně na míru to, co potřebuje. Nabídka balíčku pro školáky navazuje na již probíhající akční zvýhodnění volání a internetu pro ty, kteří používají mobilní telefon více:

Uvedené ceny jsou platné při objednání online. Smluvní vztah je bez závazku a provolaný čas je účtován po vteřinách.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Výhodný dětský balíček ještě měsíc v nabídce MOBILU OD ČEZ


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.