Přeposlat Nejpodivnější mobily od Samsungu

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Nejpodivnější mobily od Samsungu

09.09.2015 | Vladimír Socha | Zajímavosti | Komentářů: 0 |

Jihokorejský výrobce nestojí v popředí trhu s mobilními telefony pouhou náhodou. Ve své historii již vyrobil nepřeberné množství telefonů, z nichž vlajkové lodě Galaxy S6 nebo Galaxy Note 5 jsou pouze současní završitelé této úctyhodné tradice. S asijským výrobcem je nicméně spjata celá menažerie neobvyklých modelů, které ať už byly komerčně úspěšné nebo nikoliv, rozhodně si zaslouží, aby nebyly zcela zapomenuty. Představme si tedy pětici skutečně neobvyklých mobilních telefonů se značkou Samsung.

Nejpodivnější mobily od Samsungu

Samsung SPH-N270 Matrix

Jedná se o limitovanou edici, která nejspíš potěší každého milovníka filmové série Matrix. Prototyp tohoto telefonu se totiž skutečně objevil ve zmíněném filmu, a to již v „pradávném“ roce 2003. Telefon měl možná představovat jakýsi exkurz do budoucnosti smartphonů – ty ale naštěstí vypadají přece jen o trochu lépe.

Nejpodivnější mobily od Samsungu

---------

Samsung B3310

Navzdory svému neobvyklému asymetrickému tvaru byl tento model vstupní úrovně v roce 2009 poměrně populární (což nejspíš zapříčinila jeho nízká cena). Mezi přednosti telefonu pařila zejména elegantní fyzická výsuvná klávesnice a na svou dobu poměrně pohledný dvoupalcový QVGA displej.

 

Nejpodivnější mobily od Samsungu

---------

Samsung Serenata

Skutečně exotický kousek, představený Samsungem a dánskou společností Bang & Olufsen koncem roku 2007. Přístroj, který skutečně nevypadá jako téměř žádné jiné běžné zařízení, není vybaveno jakoukoliv klávesnicí a dokonce nedisponuje ani slotem pro paměťovou kartu ani fotoaparátem.

Nejpodivnější mobily od Samsungu

---------

Samsung UpStage SPH-M620

Neobvyklý „oboustranný“ telefon, který byl v roce 2007 malým zjevením. Z jedné strany působí jako MP3 přehrávač, z druhé jako standardní telefon. Disponuje dvěma displeji s délkou úhlopříčky 2,1 a 1,4 palce resp., alfanumerickou klávesnicí a také ve své době neobvyklým dotykovým ovládáním hudebního přehrávače.

Nejpodivnější mobily od Samsungu

---------

Samsung Juke

Další neobvyklý model, vhodný zejména pro milovníky hudby. Jde o velmi malý (i když 21 mm „silný“) model, disponující malým displejem o úhlopříčce 1,6 palce, vlastními ovladači hudebního přehrávače, obvykle překrytou alfanumerickou klávesnici a štědrými 2 GB vnitřní paměti. Uveden byl v roce 2007.

Nejpodivnější mobily od Samsungu

---------

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 1

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Nejpodivnější mobily od Samsungu


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.