Přeposlat Nové modely SIP telefonů řady Polycom VVX

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Nové modely SIP telefonů řady Polycom VVX

06.08.2015 | Tisková zpráva | Aktuality, recenze | Komentářů: 0 |

Společnost Polycom již mnoho let zaujímá přední pozici mezi výrobci audio a videokonferenčních systémů, systémů sjednocené komunikace a řešení pro telepresence a vzdálenou spolupráci.

Nové modely SIP telefonů řady Polycom VVX

Nedílnou součástí nabídky řešení společnosti Polycom je také vysoce kvalitní hlasová komunikace, jejímž základem je osvědčená technologie Polycom Voice HD pro špičkovou kvalitu zvuku. Do této kategorie spadají rovněž pokročilé SIP IP telefony řady Polycom VVX, které navíc nabízejí jednoduchou správu s možností centrálního managementu a podporu platformy Microsoft Lync.

V červenci tohoto roku společnost Polycom uvedla na trh dva nové cenově přístupné typy SIP telefonů řady VVX Business Media Phone, které jsou určeny pro méně náročné oblasti využití. Modely Polycom VVX 101 a Polycom VVX 201 nabízí jednoduché intuitivní ovládání a podporu jedné respektive dvou SIP telefonních linek prostřednictvím ethernetových portů. Typ VVX 201 poskytuje HD kvalitu zvuku, přičemž oba modely jsou dále vybaveny technologiemi Polycom Acoustic Clarity a Polycom Acoustic Fence pro excelentní kvalitu hlasové komunikace bez ruchů a ozvěn.

Společnost Polycom vždy stála na na špici technologických inovaci ve svém oboru. Vlastní již více než 800 patentů a mnoho jejích původně proprietárních technologií se posléze stalo základem pro široce využívané mezinárodními standardy. Dlouhá tradice a mimořádná stabilita společnosti poskytuje zákazníkům tu nejlepší ochranu jejich investic spolu s garancí dalšího rozvoje.

Společnost Gesto Communications se v rámci portfolia Polycom zaměřuje zejména na videokonferenční řešení. Pro oblast videokonference je také platným Polycom GOLD certifikovaným partnerem. V rámci přidaných služeb pak Gesto Communications jako distributor zajišťuje také technickou i poradenskou podporu prodejcům, prodejní know-how z oblasti unifikovaných podnikových řešení Polycom. Dále pomáhá při návrhu, implementaci i správě konferenčních řešení u koncových zákazníků.

Více informací o komunikačních řešeních Polycom můžete získat na stránkách

http://www.gestocomm.cz/vyrobce/polycom-2

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Nové modely SIP telefonů řady Polycom VVX


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.