Přeposlat Vodafone pro rodiny: 3 neomezené tarify v ceně

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Vodafone pro rodiny: 3 neomezené tarify v ceně

27.03.2015 | Tisková zpráva | Operátoři, tarify | Komentářů: 0 |

Vodafone přináší od 1. dubna 2015 na český trh novinku v podobě neomezených Red+ tarifů pro rodiny. Zákazník zaplatí za jeden neomezený tarif a získává k němu v této ceně 3 další neomezené tarify. Základní Red+ tarif obsahuje neomezené volání a SMS do všech sítí a sdílí 2 GB mobilních dat.

Vodafone pro rodiny: 3 neomezené tarify v ceně

„Děti ani rodiče by neměli počítat minuty, když spolu mluví,“ říká Petr Dvořák, viceprezident pro nefiremní zákazníky Vodafonu, a dodává: „Proto jsme hledali způsob, jak zajistit plnohodnotný neomezený tarif všem členům domácnosti.“

Malí a střední podnikatelé se mohou těšit na speciální variantu sdíleného tarifu Business Red+. I ten nabízí k jednomu neomezenému tarifu 3 neomezené tarify zdarma. Firemní zákazníci získají navíc vyšší sdílený datový objem 3 GB a pro práci v zahraničí celkem 12 dnů neomezeného volání, SMS a dohromady 1,2 GB mobilních dat. Neomezené tarify Business Red+ pro zaměstnance nemají žádná věková omezení, zatímco třetí a čtvrtou SIM pro základní Red+ tarif může používat osoba mladší 18 let nebo starší než 60 let.

Sdílená data jsou pro rodinu i menší podnikatele ideálním úsporným řešením. Správce účtu může kdykoliv upravit rozdělení dat mezi jednotlivé členy a má tak jistotu, že využije skutečně všechna data, která v rámci tarifu Red+ každý měsíc dostane. Sdílená data může každý správce dle potřeby dokupovat až do celkové výše 8 GB.

NEFIREMNÍ ZÁKAZNÍK FIREMNÍ ZÁKAZNÍK
Neomezené volání a SMS pro čtyři čísla Neomezené volání a SMS pro čtyři čísla
1 499 Kč 1 999 Kč
Sdílená data 2 GB Sdílená data 3 GB + 3krát Vodafone Roaming na den na každé SIM (celkem 12krát), ve vybraných zemích Evropy

Dvojnásobná rychlost s novou službou Připojení bez kabelu+

Vodafone rychle postupuje také s výstavbou 4G LTE sítě ve velkých městech. S rostoucí rychlostí i kapacitou sítě přináší Vodafone také rychlejší připojení domácností i chalup pod názvem Připojení bez kabelu+. Vylepšený tarif nabízí přenosovou rychlost až 8/4 Mbps.

„Dvojnásobná rychlost Připojení bez kabelu+ pokoří v  regionech většinu místních ADSL přípojek,“ uvádí manažer datových služeb Martin Mikula s odkazem na nedávno zveřejněné statistiky serveru Novinky.cz. Uživatelé Připojení bez kabelu+ si navíc mohou vzít modem na chalupu nebo do kanceláře a připojit tam až 36 zařízení do bezdrátové sítě Wi-Fi.

PŘIPOJENÍ BEZ KABELU PŘIPOJENÍ BEZ KABELU+
4/2 Mbps 8/4 Mbps

349 Kč pro stávající zákazníky

399 Kč pro nové zákazníky

449 Kč pro nové i stávající zákazníky

Služba Vodafone Turbo Internet je dostupná již pro více než 96 % české populace, z hlediska území to představuje pokrytí více než 84 %. Samotné LTE sítě Vodafonu pokrývají 53 % populace a 73 % území České republiky.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Vodafone pro rodiny: 3 neomezené tarify v ceně


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.