Přeposlat Neomezené volání na pevnou jen za 99 korun měsíčně

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Neomezené volání na pevnou jen za 99 korun měsíčně

10.02.2015 | Tisková zpráva | Operátoři, tarify | Komentářů: 0 |

Společnost FAYN Telecommunications (FAYN), český telekomunikační operátor, představuje nový neomezený tarif SPECIAL. Tarif přináší možnost volat neomezeně na pevné linky za pouhých 99 korun měsíčně.

Neomezené volání na pevnou jen za 99 korun měsíčně

„Neomezený VoIP tarif SUPER, který jsme zavedli před rokem, je velmi populární a tvoří zhruba polovinu všech nově učiněných objednávek našich VoIP služeb. Proto jsme se rozhodli nyní nabídnout další alternativu s neomezeným voláním na pevné linky a příjemnou cenou volání do mobilních sítí“, říká k uvedení tarifu Lukáš Honek, ředitel společnosti.

Tarif SPECIAL stojí 99 korun měsíčně a nabízí neomezené volání do pevných sítí. Volání na mobilní čísla pak vyjde na pouhých 0,98 Kč za minutu. Jde tak o ideální tarif pro rodiny nebo firmy. Ceny jsou včetně daně.

„Poměr volání pevná versus mobil je dle našich statistik VoIP provozu 60:40 ve prospěch pevné linky. Oproti neomezenému tarifu SUPER za 299 Kč je SPECIAL za třetinovou cenu 99 Kč opravdu mimořádně výhodný a věříme, že bude velmi populární“, doplňuje Lukáš Honek.

Tarif SPECIAL je určen pro technologii VoIP a jako přenosovou trasu používá téměř libovolný typ připojení k internetu (VoIP), který je běžně dostupný nejen v domácnostech, ale i na cestách. V současnosti lze pro VoIP telefonování používat pevné telefony, chytré mobilní telefony, počítače nebo tablety. Součástí tarifu SPECIAL je samozřejmě i tradiční telefonní číslo, na kterém lze uživatele kdykoli zastihnout. Díky funkci Mobilní CLIP pak volaná strana ani nemusí poznat, že příchozí hovor neprobíhá z tradičního mobilního přístroje uživatele.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 1

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Neomezené volání na pevnou jen za 99 korun měsíčně


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.