Přeposlat Smartphony s nejlepším fotoaparátem

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Smartphony s nejlepším fotoaparátem

23.01.2015 | Vladimír Socha | Zajímavosti | Komentářů: 0 |

Ačkoliv nemohou ve všech směrech nahradit opravdové digitální fotoaparáty, jsou „foťáky“ chytrých telefonů stále dokonalejší a kvalitnější. V současnosti už nalezneme u některých rozlišení nad 20 megapixelů, mnohdy se setkáme s celou šíří softwarových doplňků a nechybí také skvělé frontální nebo třeba otočné fotoaparáty. Ne vždy ale skvělý fotoaparát znamená, že také samotný telefon je vysoce kvalitní – a platí to i naopak. Následuje přehled několika vysoce kvalitních chytrých telefonů, jejichž fotoaparáty jsou rovněž velmi silnou stránkou těchto modelů.

Smartphony s nejlepším fotoaparátem

Apple iPhone 6 Plus

Tento smartphone je jednoduše příliš velký na to, aby se zalíbil všem, ale je zatím nejlepším iPhonem na trhu. Fotoaparát skvělého telefonu je vybaven výkonnou optickou stabilizací obrazu, která pomáhá zlepšit kvalitu snímků pořízených za slabšího světla.

Smartphony s nejlepším fotoaparátem

......

Google Nexus 6

Po všech směrech skvělý smartphone s nádherným displejem a velmi dobrým 13 MP fotoaparátem, schopným pořizovat nádherné a kvalitní snímky i videa (včetně 4K). Snímky překvapí jemností svých detailů i sytostí barev.

Smartphony s nejlepším fotoaparátem

......

Sony Xperia Z3

Výborný chytrý telefon s nejvyššími specifikacemi a impozantním fotoaparátem s rozlišením 20,7 megapixelu. Kromě tohoto vysokého rozlišení nabízí také zvýšenou maximální hodnotu citlivosti ISO (12 800) a lepší stabilizaci obrazu.

Smartphony s nejlepším fotoaparátem

......

Samsung Galaxy S5

Jeden z nejlepších chytrých telefonů loňského roku nemá slabinu ani z hlediska kvality svého fotoaparátu. 16 MP fotoaparát je velmi rychlý a kvalita snímků v dobrém i horším světle je u něho prakticky ve všech ohledech značně vysoká.

Smartphony s nejlepším fotoaparátem

......

Nokia Lumia Icon

Tento smartphone s operačním systémem WP8 nabízí fotoaparát s možná nejvyšší kvalitou snímků, pořízených za horších světelných podmínek. 20 MP fotoaparát je vybaven optickou stabilizací obrazu a jím pořízené snímky jsou ostré a detailní i po okrajích.

Smartphony s nejlepším fotoaparátem

......

Samsung Galaxy K Zoom

V podstatě jde o hybridní přístroj na pomezí androidového smartphonu a digitálního fotoaparátu. K Zoom nabízí to, co fotoaparátům u běžných chytrých telefonů chybí – 10x zoom objektiv v kombinaci se snímačem o rozlišení 20,7 megapixelu. Samozřejmostí je také spolehlivá optická stabilizace obrazu.

Smartphony s nejlepším fotoaparátem

......

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 5

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Smartphony s nejlepším fotoaparátem


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.