Přeposlat Panasonic rozšiřuje nabídku svých digitálních telefonů o nové modely s dotykovými displeji

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Panasonic rozšiřuje nabídku svých digitálních telefonů o nové modely s dotykovými displeji

05.09.2013 | Tisková zpráva | Aktuality, recenze | Komentářů: 0 |

Společnost Panasonic dnes představila tři nové modely ve své prémiové řadě digitálních bezdrátových telefonů (DECT): KX-PRX110, KX-PRX120 a KX-PRX150. Všechny tři novinky už na první pohled zaujmou designovými sluchátky s dotykovými displeji, jimiž vizuálně připomínají oblíbené smarthphony. Za designem ale nezaostávají ani inovativní funkce, které umožňují využití výhod pevné i mobilní sítě.

Panasonic rozšiřuje nabídku svých digitálních telefonů o nové modely s dotykovými displeji

Panasonic KX-PRX150 s 3,5palcovým barevným LCD (HVGA) kapacitním displejem je vlajkovým modelem řady, který kombinuje rozhraní DECT pro telefonování přes pevnou linku a 3G/GSM připojení mobilní sítě na platformě operačního systému Android 4.0. Doma tak může být používán jako klasický DECT telefon připojený pevnou linkou a venku jako mobil. Telefonní adresář je sdílen oběma sítěmi, takže není nutné vytvářet samostatné seznamy. Společná je i identifikace volajícího, tedy bez rozdílu zda volá na pevnou nebo mobilní linku. V případě, že používáte 3G/GSM síť, můžete pro dosažení nižší spotřeby DECT rozhraní vypnout. V okamžiku, kdy jste v dosahu základnové stanice doma, telefon se sám automaticky přihlásí k pevné lince a upozorní na zmeškané hovory během vaší nepřítomnosti, které byly směřovány na vaši pevnou linku. PRX150 je vhodný i pro malé a střední firmy, protože umožňuje spojit se uvnitř sítě s jiným zaměstnancem s DECT sluchátkem, přesměrovat hovor nebo uskutečnit rozsáhlý konferenční hovor.

Nové modely umožňují uživatelům kromě klasické hlasové komunikace přes pevnou linku využívat i další možnosti. Díky implementaci operačního systému Android 4.0 Ice Cream Sandwich nabízejí pokročilé funkce jak s využitím DECT rozhraní, tak s Wi-Fi nebo Bluetooth rozhraním.

Panasonic rozšiřuje nabídku svých digitálních telefonů o nové modely s dotykovými displeji

KX-PRX série podporuje přístup na Google Play™, který umožňuje uživatelům stahovat jejich oblíbené aplikace, přístup k sociálním sítím, nebo sdílení fotografií. Přístroj nabízí širokou škálu aplikací pro přístup na internet, browser, hudební přehrávač nebo fotoaparát. Díky zabudované 0.3Mpx přední kameře [PRX150 má rovněž 2Mpix zadní] ho lze použít i jako videotelefon při komunikaci přes Skype. Je možné rovněž sdílet kalendáře, zasílat e-maily apod.

Řadu doplňují modely KX-PRX110 a KX-PRX120, které nejsou vybaveny rozhraním pro mobilní síť, a tak jsou orientovány především na domácí nebo vnitropodnikové využití. Model KX-PRX120 obsahuje záznamník, KX-PRX110 je dodáván bez něj.

Panasonic rozšiřuje nabídku svých digitálních telefonů o nové modely s dotykovými displeji

Všechny nové modely jsou lehké, kompaktní a snadno se přenáší. Komfortní velikost dotykové obrazovky také umožňuje více intuitivní a pohodlné ovládání přístroje.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 1

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Panasonic rozšiřuje nabídku svých digitálních telefonů o nové modely s dotykovými displeji


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.